Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mert van az ,h szerelmes...

Mert van az ,h szerelmes vagyok egy nobe, es leraz? Mert ilyenek a nok?

Figyelt kérdés
Egy iskolatarsamba vagyok szerelmes, irtam neki facebookon, , idonkent vissza ir ,aztan arra hivatkozva nemir vissza ,h nincs ideje. Tobb is lerazott mar.

2022. ápr. 26. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Majd megtanulod.... Ne légy szerelmes.🤷‍♂️
2022. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nem szerelmes beléd.
2022. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ö NEM szerelmes beléd.

TE miért nem vagy olyan lánnyal, aki neked nem tetszik, vagy aki egyoldalúan szerelmes beléd?

2022. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Szóval abból, hogy az az egy lány, akinek írogatsz, leráz, te már mindjárt általánosítasz, hogy miért ilyenek a nők? :D Én meg azt kérdezném, miért ilyenek a fiúk? :P Miért ilyen általánosítóak?


Konkrétan, ennek a lánynak nyilván nem jössz be. Pech, de van ilyen, nem is ritka, hogy az ember nem jön be annak, akibe beleesett. Gondolj bele, te vajon hogyan viselkednél, ha egy olyan csaj írogatna neked meg közeledne hozzád folyton, aki neked nagyon nem jön be? Nem lenne idegesítő? Te nem próbálnád meg egy idő után lerázni? Dehogyisnem.

2022. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyenek a nok?-Ez kérdés lenne, hogy miért ilyenek a nők, csak írástudatlan vagy még, vagy megválaszoltad a kérdésedet mert ilyenek a nők. Melyik?

A prózai válasz, hogy annak épp nem jöttél be. Gondolom neked is van olyan a környezetedben aki nem tetszik. Attól, hogy közeledne feléd ugyanúgy nem tetszene neked és a te szavaiddal élve leráznád. Azért nem akkora világattrakció, meg kegy ha bejön neked egy nő. Túl nagy az arc és ezt hiszed és őszinte döbbenet van rajtad, hogy valaki még csak nem is értékeli, hogy pillantásodra méltatod akkor soxor lesz még ilyen bukta:) Megjegyzem jól megérdemelten.

2022. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem neked még fingod sincs a szerelemről.

Másfelől meg azért, hogy később ne tedd fel azt a kérdést, hogy miért hülyítik a nők a pasikat, miközben nem is akarnak tőlük semmit.


Te inkább tanulj, ne a "nőkkel" foglalkozzál, a jelek szerint még nem vagy ahhoz elég érett.

2022. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
6# a pasik hülyítése kifejezést boncolgatnám, ha egy nő ffival beszélgetést kezdeményez, vagy egy kezdeményezést elfogad, sőt, törekszik a férfi társaságában lenni, mert ott jól érzi magát de nem dug az a szlengben a pasik hülyítése. A nők nem vehetnek részt pusztán emberként egy kapcsolatban egy férfival, egy férfihoz nem vonzódhatnak annak emberi mivoltjáért, mert ha a fütyibe belemegy a vér onnantól a nő vagy megáll neki, vagy arcba kapja, hogy hülyítette (mondom a hardcore jelzőt erre: szűzqrva). Ez elég gáz azért és a férfiakat minősíti:(
2022. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te szerelmes vagy belé, de ő te beléd nem.
2022. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Tök mindegy, hogy te vagy én mit értünk "hülyítés" alatt... vagy hogy tényleg az, vagy nem... a sértődött ember mindig sértődött lesz, mert nem kapja meg azt, amit akar, és megy a hiszti. Ha nem kap lehetőséget, az a baj, ha kap, (de nem vált be) akkor az, hogy "hülyítették"... Aki nem fogadja el a választ, az gyakran itt hisztizik kb. a fenti szövegekkel, ahogy a kérdező is teszi.
2022. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem"

(KFT - Elizabet)

2022. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!