Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki miért ragaszkodik a...

Valaki miért ragaszkodik a màsikhoz túlsàgosan baràtsàgban?

Figyelt kérdés
Nem férfi-nő baràtsàg.Egy ideje baràtkozunk és rendben lenne az illető.De mostanàban kicsit sok programra lenne igénye.Kicsit rosszabb passzban is van.Szerintem magànyos is.Eléggé egy hullàmhosszon vagyunk.Intelligens,tanult személy,komoly hivatàsa van, jól ellehet vele beszélgetni,időt tölteni.Vannak màs ismerősei,baràtai is.Az az érzésem vele kapcsolatban,hogy ő több kapcsolódàst igényelne màsokhoz.Mondta egyszer egy baràtnőjével màr tíz napja nem talàlkozott màr nagyon vàrja a talàlkozót,hiànyzik neki.Az is lehet menne programokra azért javasolja.Egyedül nem szeret menni.Nem csak magàval van elfoglalva,figyelmes,érdeklődik màsok irànt is.Kicsit túl ragaszkodónak érzem.
2022. máj. 2. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát magányos. Hiába van darabra sok ismerőse, azok nem barátok, ha nem töltenek együtt időt. Egyedül él? Mit dolgozik?
2022. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, pont miután szakítottam a barátommal. Nagyon magam alatt voltam, hiába voltak ott a barátnőim stb. Nagyon vágytam valaki mással , aki nem volt előtte az életem része. Sajnos nem végződött jól, pont ,amiatt mivel eléggé labilis voltam abban az időszakban. Neki is sok voltam, amit utólag látok is, csak már késő. :)


Lehet ő is valami nehéz időszakán megy keresztül….

2022. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen.Tanàrnő. Igazad lehet mondta is màr egy baràti tàrsasàgra ahova közösen jàrunk,ott ismerkedtünk meg,hogy az nem baràtsàg,tàvol àll a baràtsàgtól hogy pàr hetente,havonta összejövünk.Egyébként nagyon értékes ember.Túl van egy mély csalódàson is.
2022. máj. 2. 21:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerencsés lenne, ha társat találna. Mindjárt nem benned keresné.
2022. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es úgy gondolod màsban keresi a tàrsat? Csak ennek van egy hàtulütője...ez àltalàban addig tart ameddig valakinek nincs pàrja.Utàna nem lehet tudni mekkora igénye lenne valakinek a mély baràtsàgra.Egyébként nekem sincs tàrsam,de nem keresem màsban.Megvívtam azokat a csatàimat régen,hogy eltudjak fogadni dolgokat.Egy hosszú időszakban én is sokat szenvedem ez miatt.Az azért bàntana ha a későbbiekben dobnà a baràtsàgot.Persze nem àllítom,hogy ő olyan.
2022. máj. 2. 21:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy fogja, főleg,ha férfi vagy. Amint lesz barátja ő fog csak számítani, főleg,ha a srác nem fogja jó szemmel nézni.


Még, ha nem is tűnik olyannak….dehogynem. Sajnállak. Csak pótléknak használ..

2022. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ès abban az időszakomban a baràtsàgban is mélyet csalódtam.Az a baràtsàg azóta megújult de nem érte el az akkori szintet.És...ez a làny akiről írok az egykori legjobb baràtnőnek szintén jó baràtnője.Jobban àltala ismertem meg a közös tàrsasàgban.
2022. máj. 2. 21:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy teljes testi-lelki társ mellett már nem nagyon van mód a rendszeres kapcsolatot tartó barátságra, de szükség sincs rá. Lehet, hogy neked épp nincs társra igényed (bár talán nem utasítanád el, ha mégis belépne a képbe), de szerintem ő magányos, és sokkal intenzívebb kapcsolatra vágyik, mint egy szokásos barátság. Olyanra felnőtteknek már nincs idejük, csak alkalmi találkozókra.
2022. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6-os nők vagyunk mindketten.De attól még igaz lehet amit írsz a baràtsàg szintjén is.Bàr kàr ezt ragozni lehet epp én talàlok valakit,vagy ő,vagy mindketten vagy egyikünk se...nem lehet tudni,filozni rajta.Lehet inkabb a hatarokat kellene tartani,akkor nem lesz hasra eses.
2022. máj. 2. 21:52
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as jól írod.Nem vagyok kétségbeesett de ha megfelelő valaki jönne a képbe nem utasítanàm el.A baràtsàgban viszont nagyon mélyet csalódnék ha úgymond ejtenének.Amikor a rossz időszakom volt letisztaztam magamban a parkapcsolat es baratsag temat is.Eljutottam a magany allapotabol az egyedulletbe.Ez hosszu es fajdalmas folyamat volt.Tehat eltudok lenni egyedul is,de ha valaki a baratom lesz es ujbol csalodnom kellene az nagyon nehez lenne.Mint emlitettem a baratsagban is nagyon nagyot csalodtam.
2022. máj. 2. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!