Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nemsokára lesz a 17. születésnapja és nem tudom mit adjak neki. az egyik barátnőmmel adunk neki ajándékot és már nagyon sok ideje legjobb barátnők vagyunk. Sajnos kifutottunk az olyan ötletekből ami olcsó és jó dolog. valami emléket adnánk vagy esetleg tárgyakat de nem tudjuk mit.

2022. máj. 3. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok neki pólót. Rányomtathattok egy közös képeteket is.
2022. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy fesztiválra vettek bérletet ajándékba, de ennek az árát meg is adtam neki, nem akarta elfogadni, de ragaszkodtam hozzá, szülinapkor is gondoltam az illetőre, de mivel nem működött a barátság, mert nem figyelt rám társaságban, idegen emberekkel simán elment, ebből én nem kértem. Most meg jönne azzal, hogy jó volt hozzám. Ennyi évvel később, örülök annak, ha olyan emberek vesznek körül, akiket szeretek, zaklatásból és lejáratásból nem kérek.
2022. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmehettek egy Rossmannba, asszem ott vannak azok a nyomtatók, és kinyomtathatjátok a közös képeiteket. Vesztek egy füzetet egy papír-írószer boltban valami olyan színben amit tudjátok hogy szeret, beleragasztjátok a képeket, és ha elfogytak de vannak még oldalak, felváltva írjatok bele olyan dolgokat amiket szerettek benne, vagy olyan közös emlékeket amikre szívesen gondoltok vissza. Az utolsó oldalra cellukszal ragaszthattok annyit a kedvenc cukorkájából, amennyi csak ráfér. Én 18 vagyok, szintén lány, és elolvadnék ha ezt kapnám 😅
2022. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy barátnőt aki ismeri annyira, hogy nem vadidegenektől kérdezi, mit adjon neki ajándékba 🤷‍♂️
2022. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Tuti vennék neki valami jó kis vibrátort
2022. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!