Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek 2 hét...

A legjobb barátnőmnek 2 hét mulva szülinapja és szeretnék ötleteket mit kaphatna!?

Figyelt kérdés

Először is fiú vagyok és a barátnőt ne úgy értsétek hanem úgy hogy barát - nő... Remélem értitek.

Igazán csak 1 éve vagyunk legjobb barátok de már 3 éve ismerjük egymást és hamarosan szülinapja lesz.

Minden képen valami olyanra gondoltam ami még maradnék úgy mint egy szelet csoki...

Először képekre gondoltam hogy kinyomtatom a média Markt ám de aztán rá jöttem hogy aztul szokványos és nem túl egyedi se...

Ezért úgy döntöttem hogy plüssit veszek de hátha van itt még valakinek jobb ötlete

Azt kell tudni róla hogy szereti az állatokat kivétel a macskákat.

Sokat pörög és nagyon vidám

Viszonylag alacsony

15 éves lesz

A válaszokat nagyon köszönöm


2017. nov. 7. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki vagy, szerintem ha állatmintás fotóalbumba gyűjtöd a közös képeiteket, akkor szerintem nem lenne gond belőle. Plüssállatok terén nagy a választék, ha tudnál puhatolózni nála, hogy mi a kedvenc kisállata, akkor ötleted is lenne milyen irányba indulj el.

Felnőtt színező esetleg, ha szereti az alkotó tevékenységeket.

2017. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ❤

Képekbol sajnos nincs olyan sok hogy albumot tudnék csinálni szóval az felejtős

A kutyákat nagyon szereti ezért is jutott eszembe a plüssfigura

De azért ha valakinek van jobb ötlete annak örülnék

2017. nov. 7. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti a csajos dolgokat kence-ficelet akkor pl Yves rocherben ajandek csomag? ;)
2017. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én barátnőmnek kb 1 hét múlva lesz a 15.szülinapja,ő is szereti a plüssökket szóval vettem neki egy kb 15 centis plüss srárkányt(Régió játékbolt)egy szőrös kulcstartót a Claire's-ből és egy ajándékcsomagot a Lush-ból(3300 ft volt egy kisebb csomag 2 féle fúrdőbombával).Ezeket nagyon tudom ajánlani,de a könyvutalvány is jó,vagy állatos telefontok,ha szeret rajzolni vmi profibb ceruzakészlet vagy ilyesmi(rajzshop.hu-n elég jók vannak,mondjuk kissé drágák),esetleg állatos notesz vagy nyaklánc(egyik lómániás barátnőmnek pl azt vettem).
2017. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!