Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ne foglalkozzak egy...

Hogy ne foglalkozzak egy olyan emberrel, aki csak akkor húz elő ha unatkozik?

Figyelt kérdés
Én sajnos mindig bízom az emberekben, elhiszem, hogy tényleg barátnak tartanak, de aztán kiderül, hogy valójában csak részemről barátság az egész. Sajnos hajlamos vagyok arra hogy ha egy kicsit több törődést kapok (ami nálam szokatlan), akkor megenyhülök még ha tudom is hogy az adott ember amúgy annyira nem törődik velem. Ha kimutatom hogy rosszul esik kb 2 napig odafigyelnek aztán kezdődik megint hogy nem foglalkoznak velem. Hogyan tudnám úgy alakítani hogy engem se foglalkoztassanak azok akiket én nem?

2022. máj. 7. 08:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En elvagtam ezeket a baratsagnak latszo dolgokat, meg 20 ev utan is. Egyedul is jobb, mint az erezni, hogy a vilag legkevesbe kivanatos tarsasaga vagyok.

Amugy mindig bejott nalam a ha egy ajto becsukodik, egy masik kinyilik. Osszefutottam regi ismerossel, kiderult, hogy tokre egy huron pendulunk, talalkozni kezdtunk. No vagyok, es konyortelen lettem, nem bantam meg. Fiatalon eleg volt a frusztracio, ha valaki leszart, de na, mi van veled idonkent.

2022. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!