Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok ha a...

Hogyan reagálnátok ha a legjobb barátotok meg akarná csókolni egy buliban?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Meglepődnék, mert nincs barátom. :D
2022. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kit?

Meg akarna engem, vagy meg akarná, a valakimet?

Én fiú vagyok, meg a legjobb barátom is az, szóval biztos lennék benne, hogy hülyéskedik, a szerintem utolsó pillanatban elhajolnék, de nem hinném el, hogy valóban megtette volna.

2022. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nők mindig csókolgatni akarnak ha buliban ha bennük van pár pohár vagy laszti :D Nem bírnak ellenállni
2022. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ...most nincs túl sok barátom, aki kb az, ő szintén lány, de kb azért barátkozunk egymással, mert egyikünknek sincs jobb alternatívája. Régen volt, hogy megakartam volna csókolni, de most már nem érzek ilyet. Mivel nem az első csókom élményét rontaná el vele, így nem zavarna különösebben, sőt, ha eleget iszom, talán én akarnám jobban, hogy lekapjon.

Előtte a legjobb barátaim fiúk voltak, beléjük mindig belezúgtam (ja, nekem nem megy ez a "legjobb barát" dolog túl jól, ha megnyílunk egymásnak valakivel, mindig többet érzek vagy én vagy ő, de sose ketten egyszerre), úgyhogy kb extázisba estem volna, ha ilyen történne. Sőt, még mindig boldog lennék, ha a 2 volt fiú barátom közül valamelyik lekapna, de így, hogy nem fognak (valószínűleg) is le tudom élni az életem.

2022. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mármint velem azonos nemű? :D meglepődnék :D
2022. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!