Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elmaradozik egy barát,...

Ha elmaradozik egy barát, hiába keresem, meddig érdemes küzdeni egy barátságért?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Semeddig. Az kétoldalú.
2022. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges.
2022. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érintkeztek, mikor találkoztatok utoljára?

Van valami gond az életében?

Esetleg tehettél vagy mondhattál valami olyat, ami számára kellemetlen?

Jellemző rá az ilyen viselkedés?

Stb.

Érdemes végiggondolni, hogy mi lehet az oka.

2022. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hosszú barátságról van szó, több, mint 15 éves, viszont találkozni csak párszor tudunk évente, ezért főleg online.

Korábban ez napi szintű volt, lassan ritkult. Az valóban igaz, hogy az idők során kevésbé lett szoros a barátság.

Azt írta vannak problémái, de nem avatott be milyen természetűek.

Ezt tiszteletben is tartom, biztosítottam róla, ha mégis szeretné megbeszélni vagy valami, akkor én ott leszek.

De közben látom napi szinten aktív Viberen. Egy kicsit úgy értem, talán azt gondolja túlhaladott dolog már az életében a velem való barátsága (az én életem nem igazán változott az évek során, neki családja lett, gyereke) és esetleg le akar építeni?

2022. máj. 7. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy leépít! Nekem az exem csinálta ugyanezt, persze szakításkor jött, hogy barát szöveggel, meg továbbra is találkozunk stb. Aztán szép lassan mindenből kizárt. Írtam neki viberen, aztán fél napig meg se nézte közben meg a messengeren rendszeresen fenn volt. Mikor meg szóvá tettem, akkor nem ám hogy bocsánatot kért volna, inkább kikapcsolta a messenger láthatóságát.
2022. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 éves barátságnál én megpróbálnám azért megkérdezni, hogy mi a gond. De csakis személyesen, nem telekommunikációval.
2022. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem keres - rendszeresen -, akkor nincs rád szüksége. Nem eröltetném a dolgot, mert akkor kiegyensúlyozotlanná válik a kapcsolat.

Van időnként olyan, hogy nem kivánok senkit. Ez belefér.

Egy tesztidő után eltemetném. Ha úgy érzi, hogy szüksége lesz rám, úgy is keres, ha nem, akkor nem kell forszírozni....

2022. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!