Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen létezik szerintetek?

Ilyen létezik szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal folyamatosan próbálok foglalkozni, de ő inkább lepattint, elzárkózik tőlem. Ma ezt szóvá tettem. Azt mondta hogy én mindig nagyon figyelek rá, de ő ezt nem becsüli meg. Az hogy nem becsüli meg, ezt nem szándékosan teszi, hanem észre sem veszi és sokszor akkor jön rá mikor ráébresztik hogy eut teszi. Ilyen létezik vagy csak valami rossz duma?

2022. máj. 7. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Elég zavaró tud lenni egy nyomuló ember.
2022. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Létezhet, mindenkinek megvan a múltja és az erősen befolyásolja mire hogyan reagál. Ezek sokszor automatikus dolgok, de ha már ennyien mondták neki, minimális tudatossággal azért feltűnhetne számára.


Ettől még lehet a barátod kamuzott és csak le akart rázni megint, azt nem tudni. Ne erőlködj ennyire, főleg hogy lesz-r magasról. Alapból se jó ha fojtogatod a másikat, úgy viselkedsz a másikkal mintha kisgyerek lenne.

2022. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy 2 hetente 1 napot beszélünk és 2 szavakban válaszol, ezért írtam rá
2022. máj. 7. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:

A megbecsülés nem éppen olyan dolog, amit elfelejt az ember hogy hoppá.

Ahogy azt sem tudod elfelejteni, hogy szeretsz valakit.

Neki te nem vagy fontos. Ha érezné, hogy akar téged, keresne.

2022. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az illető saját maga is elismeri, hogy nem becsüli meg a dolgot. Persze, utána hozzá lehet tenni, hogy nem tehet róla, de ez döntés kérdése. Manapság mindenki szeret a mögé bújni, hogy semmiről sem tehet, pedig de.
2022. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Manapság mindenki szeret a mögé bújni, hogy semmiről sem tehet, pedig de"


Pedig ez tényleg olyan dolog, amiről nem tehet. Nem tartja fontosnak a kérdezőt, nem szereti, nem érdekli. Mit tehetne ez ellen? Vagy kialakul benned, hogy fontos lesz valaki, vagy nem. Ezt kierőszakolni nem lehet.

2022. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Félreértjük egymást. Itt inkább arról volt szó a történet alapján, hogy az illető nem ismerné el, hogy a másik nem számít neki, hanem a nem tehet róla szöveg mögé bújna. Nem azt mondta a történet alapján nyíltan, hogy bocs, nem érdekelsz.
2022. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Értelek, tényleg félreértettem.

Szerintem nehéz kimondani valakinek a szemébe, hogy bocsi, nem szeretnék a barátod lenni.

A másikat is védjük vele, hogy hátha jobb ezt csendben leépíteni meg persze magunkat is, nem akarunk konfrontálódni.

2022. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig ő azt mondta hogy szeret engem meg kedvel, viszont mikor hívnám találkozni sosem ér rá
2022. máj. 7. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szavak vs tettek.

Én már megtanultam...

Senki után ne fuss. SENKI után. Ha kellesz, megtartanak és keresnek.

2022. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!