Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi számít túl nagy korkülö...

Mennyi számít túl nagy korkülönbségnek egy barátságban? Ez már az?

Figyelt kérdés

Haverommal ültünk egy helyiségben, és bejött egy csávó.

Szerintem 50 éves már elmúlt (mi 20-as évek elején járunk) , úgy néz ki, mint Dan Bilzerian. Kérdezett valami hülyeséget, én bunkón visszaszóltam, ennek ellenére elkezdtünk beszélgetni. Jó fej volt, el is hívott magukhoz 10 perc után.

De tényleg egy teljesen normális vagány csávónak néz ki. Van családja, vállalkozása, ami eléggé jól is megy neki.

Szóval nekem eléggé WTF most mivan érzésem volt...

Haverom el is ment hozzá. Előtte mondtam neki, hogy nehogy elmenjen, mert kiszedi a veséjét :D

Végül megúszta, sőt, én is voltam már nála.

Nekem ez az egész nagyon abszurd.

Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy minek haverkodik velünk egy ilyen ember? Teljesen más generáció vagyunk, máshogy gondolkodunk, más emberek vagyunk. Mi mégis mit tudunk neki adni, vagy miért fogtuk meg ennyire?

Szívesen szoktam beszélgetni idegenekkel. Egyszer az egyik pali (szintén 50-es, kitetovált) meg hívott 1 italra, és bemutatta nekem a lányát, aki nálam 2 évvel fiatalabb XD Nekem már ez is sok volt, az ő meghívását nem fogadtam el, vagyis inkább addig húztam az időt, míg végül meg sem tudott hívni.

Ezek a sztorik egyébként strandon játszódtak le, és én is, meg a haverom is srácok vagyunk.


2017. dec. 4. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátságoknál pont nem számít a kor!


Mondjuk én strandon nem "szedek fel" havert-barátnőt.


Férjem 47-éves és a 22-24-éves kollegáival haverkodnak,iszogatnak.

Nekem meg gyerekem 18-19-éves barátnőivel van tök jó kapcsolatom.

Sokat lógunk együtt.

2017. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.: Csak a ti esetetekben érdekből is történhet a haverkodás, itt ilyenről szó sincs.
2017. dec. 4. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem (én 22 vagyok) van 42, sőt 54 éves haver is. Itt nem számít a kor.
2017. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korfüggő. Ha azonos hullámhosszon vannak az emberek, akkor jól el tudnak beszélgetni. Én világéletemben megtaláltam a közös hangot gyerekkel, fiatal felnőttel, középkorúval, időssel, szakmunkással, professzorral, szóval csak azonos frekvencia kérdése az egész.
2017. dec. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így lett vállalkozásom, nincstelenül mentem new yorkba, ahol összehaverkodtam egy nálam 40 évvel idősebb vállalkozóval, gyereke nem volt, így mikor lebetegedett, a legjobb barátjának adta át a general kivitelezéssel foglalkozó építési vállalkozást, főleg Manhattani melóim vannak, de mindenre van ember, leginkább itthonról(magyarország) irányítok, telefonon tárgyalok üzletfelekkel.

33/f

2017. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátságban ( hagyományos értelemben ) nincs korhatár, mert a tata ugyanolyan jófej is lehet, mint egy kis sz@ros.
2017. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!