Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért azok az emberek vannak...

Miért azok az emberek vannak egyedül akik segíteni akarnak a másikon, és próbálják felfelé húzni őket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 04:04
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Magamból indulok ki. Ha tudok adni az azt jelenti, hogy vagyok annyira jól hogy az energia amit másba fektetek ne hiányozzon.
2022. máj. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én jól vagyok így. Szeretek segíteni embereken. Az, hogy amint megkapják amit akarnak eltünnek, elég gáz. De ez az ő dolguk. Én mindent megtettem, hogy segítsek és emiatt nem érzem szarul magam bármi legyen is. Azért vagyunk egyedül mert kevés az ilyen ember. Legtöbben segítséget kérnek, de nem segítenének. Mi fordítva vagyunk. Általában segítünk, de segítséget kérni szerintem jóval ritkábban is kérünk. Persze én nem vagyok annyira egyedül már, de mégis.
2022. máj. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem: ők valamit tudnak érzelmileg, vagy az élet terén, és ezt sokan csak kihasználják belőlük, vagy félnek e tulajdonságuktól a többiek, így eltávolodnak tőlük inkább.
2022. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem ezért van egyedül
2022. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
ne aggódj, a karma dolgozik a háttérben, csak várd ki a végét, meglásd, neked is sikerülni fog :)
2022. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
az egód beszűkíti a látószögedet.
2022. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincsen akkora egóm, épp az ellenkezője. Szeretek mindenkit, minden emberhez tiszta lappal állok hozzá nem adok más véleményére hogy milyen az illető, hadd tudjam meg én is. Azt a bizonyos első esélyt megadom mindenkinek.
2022. máj. 16. 06:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 hogy egy közhellyel éljek: igazán csak másokon keresztül ismered meg önmagad.
2022. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!