Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami tippetek, hogy...

Van valami tippetek, hogy milyen kombót próbáljak ki? Recept ötleteket is elfogadok egyedül a kókuszos fehérje az adott, mert azt nemrég vásároltam :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fehérjeturmixban szeretnék egy kis segítséget kérni. Ahogy én csinálom: zab, kókuszos fehérje, banán, mogyoróvaj, méz, szűz kókuszolaj, mandulatej.

Azonban kiderült hogy allergiás vagyok a banánra, így nem ehetem a továbbiakban, próbáltam pótolni, de ízre semmelyik gyümölcs nem volt túl jó eddig. Próbáltam már epret, fagyasztott gyümölcsöt, mangót, ananászt, de egyiknek sincs valami fényes íze, sőt kifejezetten rossz. Próbáltam már gyümölcs nélkül is, de úgy meg nem krémes, elég semmilyen íze van. Ja és a célom a tömegnövelés. Köszi mindenki előre is!!



2022. ápr. 23. 20:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!