Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek egy olyan...

Mihez kezdjek egy olyan "baráttal", aki nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom (én F), akivel előző félevben ismerkedtem meg egy közös órán. Mostanság nincs közös óránk, így nem találkozunk. Viszont semmi közös programban nincs benne egyáltalán, mert fél, hogy a pasija féltékeny lesz. Szóval így csak online szoktunk beszélgetni. Már egy párszor szóvátettem ezt neki, de semmi. Mit lehet az ilyen "barátokkal" csinálni?

2022. máj. 12. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Többen írták, hogy a párja milyen alapon tiltja meg.

Dehogy tiltja! A nő nem akar olyat tenni, ami rosszul esne a párjának. Mert szereti! Ennyi a magyarázat, nem kell túlbonyolítani.

2022. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Akkor ezek szerint az a csávó nem bízik semennyire a barátnőjében, mert ha így lenne, akkor nem esne neki rosszul ha az összefut egy másik sráccal, akivel úgy mellékesen jóval régebben ismerik egymást mint vele, és jó barátok. Nem mindenki randizni meg dugni akar azonnal ha elhív valahová egy lányt, csak néhány embernek úgy látszik az alacsony IQ és a magas egó következtében ez nem jut el a tudatáig. Durva hogy az ilyen önző, féltékeny, egoista idiótáknak jutnak a legjobb lányok...
2022. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
12-es, gondolhatsz, amit akarsz, a világ így működik. És nem fogod tudni megváltoztatni.
2022. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem is akarom megváltoztatni, csak arra céloztam hogy ilyenkor kibújik a szög a zsákból, hogy azért csak "birtokolják" sokan a barátnőjüket szeretet helyett, illetve konkrétan semennyire nem bíznak meg benne és mindig a legrosszabbat feltételezik... Én ha szeretek valakit nem fogom neki megmondani mikor hova kivel mehet, és nem fogok durcázni ha találkozik egy velem azonos nemű ismerősével, akivel mellesleg ezer éve ismerik egymást. Mert megbízom benne, ha meg netán mégis félrekefél, akkor meg legalább kiderül hogy nem szeret. Csak néhány tuskó annyira ragaszkodik a csajához hogy arra még ránézni se szabad mert az már válóok. Vicc. Meg az is hogy sok nő ezt természetesnek találja. A helyükben az ilyen úgy hajítanám ki hogy repül.
2022. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szó nincs amúgy itt zaklatásról meg randiról meg ilyenekről, hiszen ő is folyton keres, fontos neki a barátságunk, csak találkozni nem akar semmilyen körülmények között. Nekem pedig ez annyira nem barátság így. Ezért esik rosszul és nem tudom hova tenni. Volt már, hogy elengedtem az egészet és nem írtam neki, de egy idő után mindig ír. Szóval tanácstalan vagyok.
2022. máj. 12. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!