Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ekkor megszakítani egy barátsá...

Ekkor megszakítani egy barátságot nagy szemétség szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van két barát.

Egyiknek nem esik jól a másik viselkedése, és egy ideje többször érzi rosszabbul magát az illető társaságában, mint jól, és olyan időszakot él át, amikor ez pont nem hiányzik neki, így legszívesebben megszakítaná az illetővel a kapcsolatot. Csakhogy eközben kiderül a másikról, hogy rákos.


2022. máj. 16. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább meg kellene próbálni megbeszélni a dolgokat. Nem?
2022. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És jelezted neki, ami rosszul esett?

Lehet, hogy azért viselkedett furán, mert már beteg volt. (Ha korábban nem volt ilyen.)

Ha annyira rossz a viszony, akkor én megszakítanám.

Ha nem olyan komoly a probléma, akkor meg lehet beszélni és nem kell rögtön megszakítani a kapcsolatot.

2022. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Beszélni nem igazán lehetett vele sose, mindig is ilyen volt.
2022. máj. 16. 13:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Nehéz természetű ember, fogalmazzunk így. Én neg sose jöttem ki ilyen emberekkel, családban is beszólok ha valami nem fair, mert elvégre értelmes emberek vagyunk, nem autisták és a többi...
2022. máj. 16. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"családban is beszólok ha valami nem fair,"

Beszólni meg megbeszélni nem ugyanaz :D


Ez a te döntésed. Semmit se tudunk, hogy milyen régi a barátság, milyen mély, milyen fontos, milyen közel álltok egymáshoz. Meg azt se, hogy mi a gond.

Nem kell magadat "feláldozni". Ha annyira rossz, akkor szerintem nem kötelező azért vele maradni, mert beteg.

De ha fontos neked, akkor elmondhatod, hogy nem nagyon akarsz találkozni (elmondani, hogy miért) de ha a betegsége miatt szüksége van segítségre, akkor nyugodtan keressen.

2022. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan hogy viselkedik, mi a probléma?


Amúgy lehet, hogy meg lehetne beszélni vele, csak nem beszólogatással, hanem normális emberi beszéddel....

2022. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Volt már.... Amúgy minek idegesíted vele magad? Nehéz a természete... Nem ez simán bunkó.
2022. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindig csak a másikban van a hiba. Leginkább ez a baj, magát nem veszi észre. Nem mély, de nem is friss barátság.

Bunkó hát, csak valahol rossz az időzítés, emberből vagyok, azért sajnálom.

2022. máj. 16. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedjel vele tovább. Amúgy minek âllsz szóba azzal aki idegesít?
2022. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért jó is történik. Mindnekinek vannak jó és rossz tulajdonságai. Ennyi erővel senkivel se kontaktolj, mert tökéletes ember nincs. Na de nem is ez a kérdés. Már eldöntöttem, hogy ezt így nem szeretném tovább, csak jobb lett volna máskorra időzíteni.
2022. máj. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!