Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még valódi rocker nők?

Vannak még valódi rocker nők?

Figyelt kérdés

Nem a gimis csajokra gondolok, hanem felnőtt rocker nőkre. Létezik még ilyen, vagy már csak 1000-ből 1 talán?


Olyanokra gondolok mint pl. Heike Langhans, Nicoletta Rosellini, inkább a dark (goth) vonal.


Aki kicsit is sminkeli magát sötétebbel, csizmát húz (de nem surranó), és általában nem színes ruhában jelenik meg, akkor elképzelhető hogy metál (és dark lelkületű) fan az illető, vagy ez sem "garancia"?


2022. máj. 19. 13:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
34 éves vagyok, feketében járok, a körmeim is feketék, szeretem a láncokat és a szegecseket, de nem sminkelek és nincs se acélos bakancsom, se goth csizmám. Így még valódi metálosnak számítok a definíciód szerint?
2022. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én progresszív és gothic rock/metált hallgatok (meg más, nem rock stílusokat is), de csak pasztellszíneket hordok sportosan elegáns stílusban, mert így érzem jól magam és ezek állnak jól, és semmimet se festem. Ha a külsőm miatt nem nézné ki valaki belőlem, hogy ilyen zenéket is hallgathatok, az elég szűklátókörű lehet.
2022. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy lélekben ilyenek, ne kövezzetek már na :) A lelkületet próbáltam érzékeltetni az említett énekesekkel.
2022. máj. 19. 21:40
 14/22 A kérdező kommentje:
#9 Most néztem, ott a bak (pentagramma) a nyakában, nem hinném hogy divatból vette fel.
2022. máj. 20. 07:41
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#14

Minden második "alter" tini divatból pentagrammát hord..

2022. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, túlságosan a külsőségekből ítélsz meg másokat, de így nagyon könnyen találod magad tévedésben. Hány éves vagy, hogy ilyen felületesen gondolkodsz?
2022. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16 Nem kívánom megírni, de már átcsapott az irány másfelé úgy látom válaszadások tekintetében. Vannak hiányosságaim, tudom.


De arra gondoltam hogy azért van különbség viselet és viselet között, mivel valamilyen szinten tükrözi a viselője személyiségét. Vannak szélsőségek igen, és vannak a teljesen hétköznapi viseletet preferálók, de utóbbiaknál is azért nyilván valamilyen szinten látszik hogy milyenek is lehetnek.


Átfogalmaznám a kérdésemet, tehát a kérdésben említett két énekes lelkületével - ami rajtuk nyilván a banda miatt látszik is - bíró hölgyek vannak-e (még)?


Lehet-e ilyen nővel még találkozni? Vagy akár csak hasonlóval, aki fogékony rá, nem utasítja el csípőből ezt a témát?

2022. máj. 20. 09:38
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"vannak a teljesen hétköznapi viseletet preferálók, de utóbbiaknál is azért nyilván valamilyen szinten látszik hogy milyenek is lehetnek"


Miért nyilván? Rajtam pl. a legtöbb munkanapon egyszínű egyberuha és balerina/loafer cipő van. Nem tudom ebből mit szűrnél le milyen vagyok. :D


Most már engem is érdekel a korod, mert szerintem 20 éves kor alatt szokás ennyire túllihegni a külsőségeket.

2022. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semennyiben nem lehet a külsőből ilyeneket megítélni, divatmajmok meg mindig voltak, akik a valahova tartozás, útkeresés miatt viseltek ezt-azt, és ez kamaszoknál halmozottan jellemző, hiszen ők vannak leginkább pont abban a korban, amikor keresik önmagukat. Egy felnőtt, kiforrott személyiség esetén nem fogod tudni csak a külső alapján, anélkül, hogy ismernéd jól az illetőt, megmondani, milyen zenét szeret. Sőt, vannak, akik többféle zenei stílust is kedvelnek. Ugyanúgy lehet rocker egy utcaseprő és egy öltönyös ügyvezető igazgató is, a munkájukban viselt öltözetükben nem fog megjelenni ez a stílus.
2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Lehet igen én agyalom túl, ejtem is a témát. Nem a külsőségekre akartam helyezni a hangsúlyt, hanem hogy olyanok vannak-e még akik ilyen zenét (is) hallgatnak és magukénak is érzik, ennyi... Szerencsétlen megfogalmazásom és magyarázkodásom vezetett ide.
2022. máj. 20. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!