Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy magányosnak...

Miért van az, hogy magányosnak vallják magukat, de mégse értékelik ha valaki beszélget velük? Nem egy ilyen lánnyal, hölggyel futottam össze.

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert az nem a magány ellentéte, ha valaki untatja őket a süketeléssel.
2022. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A magányosság nem azt jelenti, hogy nincs akivel beszélgessen, hanem, hogy nincs akire számíthat, nincs aki törődjön vele.
2022. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mikor nekik van beszélhetnékük, keresnek, de sokszor kibújnak a beszélgetés alól ha én szeretnék :(

Ráadásul hazudozva, h most ezért, most azért nem alkalmas.


Nekem van családom. Feleségem, fiam. Mégis magányosnak érzem magam, mert rajtuk kívül nem igazán beszélek senkivel. Munkámat is egyedül végzem.

Szóval ha lenne olyan hölgy lakhelytől, családi állapottól függetlenül akinek van kedve társalogni. Szívesen beszélgetek. 39éves vagyok.

2022. máj. 20. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
De miért fontos, hogy nő legyen?? Ha csak nem szeretőt keresel, a nemnek nem kéne fontosnak lennie. Ha meg azt keresel vagy abban reménykedsz az lesz belőle akkor felejtsd el, ritka az olyan buta nő aki ebbe belemegy.
2022. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

4: Valószínűleg csak femininebb férfi, ezért keres nőt. Hány olyan nő van, aki jobban szeret fiúkkal/férfiakkal barátkozni? Ugyanaz a két dolog.

Vannak olyan emberek, akik mellett csak magányosabbnak érzi magát az ember. Ha csak akkor beszélnek veled, mikor nekik van bajuk, akkor ez csak érdekbarátság.

2022. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki magányos, nem azt jelenti hogy akárkivel hajlandó lenne együtt lenni, csak hogy legyen valaki.

Sokszor az ember pont azért magányos, mert nem talál olyat aki megüti a mércét.

2022. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bennem ez magányos emberként is csalódást okozott, hogy miért van ez. Úgy érzem, egy ponton túl a magány már egy betegség, amit nem lehet beszélgetéssel megoldani. Tanácstalan vagyok.
2022. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!