Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te is magányosnak érzed magad...

Te is magányosnak érzed magad budapestiként?

Figyelt kérdés

Szeretnél ezen változtatni, vagy jó neked így ez az állapot?

Kort és nemet is írj, légyszíves :)



2020. márc. 4. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam magányosnak. :) Jófejek a munkatársaim, az évfolyamtársaim, van párom és van néhány közelebbi barátom. Igaz barátom viszont úgy érzem, nincs, mert annyira el van foglalva mindenki a saját dolgával. Persze a párom betölti ezt a szerepet is, de azért egy lány barát az más...


23N

2020. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
A koronavírus meg a karantén magányosá tesz minden pestit.
2020. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez a karantén engem is azzá tesz, de ha például van ami téged érdekel akkor menj el oda és csináld az a legjobb ha olyan helyre mész ahol vannak ugyan olyan érdekődésű emberek majd velük meg tudsz ismerkedni,ha nem tudod mi érdekel? akkor fogd magadat és próbálj mi minél több dolgot azt majd csak alakulnak a dolgok,sok sikert.
2020. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én hónapokig csak olyan helyekre járok, ahol ugyanaz érdekel minket, az emberek mégis kerülnek, mint egy leprás embert. Pedig normális vagyok... annyira elfoglaltak, hogy nem fér bele a barátkozás. Fogalmam sincs.
2020. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
4# Próbálj meg te nyitni az emberek felé, ha nem sikerül menj tovább, sosem szabad feladni, sok sikert.
2020. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerinted nem nyitok? Csak azt csinálom. Mindig elhívom őket moziba, ide meg oda. Már belefáradtam, hogy lemondják, és kerülnek.
2020. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. Van egy-két barátom, de sokszor vagyok egyedül, néha nagyon nehéz. Ez a hét például egy hullámvölgy, rosszul érzem magam, és vasárnap óta nem is beszélgettem senkivel, szinte meg sem szólaltam. Esténként el szoktam menni sétálni, de amúgy nem mozdulok ki túl sokszor.


25/F

2020. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6# Sajnálom,az élet már csak ilyen, hidd el nekem ha nem adod fel sikerülni fog,mosolyogj, érezd jól magadat és légy pozitív ez sokat számít mert egy szomorú emberhez gondolom te sem mennél oda?
2020. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyetemre járok de nem igazán ismertem meg ott olyan embereket akikkel sulin kívül el lehetne menni valahova. Gimiből vannak barátaim de velük nem találkozom olyan gyakran amennyi jó lenne, vannak akiknek nehezebb is a tanulás miatt, kevesebb idő van és nehéz összehozni valamit.


Én szeretek egyedül lenni, nem szoktam magányosnak érezni magam, attól még hogy objektíven nézve az vagyok. Meg vagyok elégedve az életemmel. Nyilván jó lenne valami közösség és örülnék neki de valahogy nincs bennem elég motiváció vagy ötlet hogy valamit aktívan is tegyek érte. Vagy akár szívesen beszélgetnék emberekkel így neten is.


De egyelőre nagyon jól elvagyok így is, mondhatjuk hogy nagyrészt az én döntéseim miatt ilyen az életem, úgy érzem hogy teljesen én irányítom a sorsomat és erre büszke vagyok. Tehát egyértelműen boldog embernek mondanám magam.


20/F

2020. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Évekig éltem Budapesten, nem voltam magányos, vannak barátaim. Most sem vagyok magányos, hogy a legtöbb barátomtól messze élek.
2020. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!