Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan,aki nagyon...

Aki mindent tud kérdése:

Van itt olyan,aki nagyon magányosnak érzi magát?

Figyelt kérdés

Már egy pár éve nincsenek barátaim, senki olyan akit annak mondanék. Többnyire nem zavar, de mostanában jólesne valaki, aki csak megkérdezné hogy vagyok, és lelkizhetnénk. Ha valaki gondolja írjon, és ismerjük meg egymást.

Lány


2020. júl. 30. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én jelenleg olyan helyzetben vagyok hogy rengeteg ember vesz körül, de mégis magányosnak érzem magam.

Ellaposodtak a kapcsolatok vagy csak akkor kellek ha kérni akarnak valamit. Magam miatt már senkit se érdeklek, csak a munkásságom. Lassan fontolgatom hogy elköltözök egy olyan helyre ahol nincs nevem és "átlagos" lehetek.



Na mindeegy, ha gondolod beszélgethetünk ha írsz!

2020. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelen, évek óta egyetlen barátom, ismerősöm, haverom sincs.

Alapvetően jól el lennék magamban, ha tényleg egyedül lehetnék.

Max olyan esetekben hiányzik, amikor kellene egy-egy kisebb szívesség, kölcsönös segítségnyújtás (nem pénz, felvinni a kanapét az emeletre szintű problémák)

2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen. Vannak barátaim de mellettük egyedül érzem magam ugyanúgy.
2020. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon szinte csak olyanok vannak... (Főleg itt és a szexualitásban)
2020. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is magányos vagyok hosszú ideje. Milyen korosztályban keresel személyt? (F38)
2020. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint te vagy a lány vagy azt akarod, hogy lányok írjanak?
2020. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!