Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de nem érzem azt, hogy jobb lenne tőle. Hiába léteznek, és hiába beszélek velük, akkor is ott van az érzés, hogy teljesen egyedül vagyok. Körülöttem mindenki éli az életét, randikra megy, a barátaikkal lógnak. Szeretnék egy kapcsolatot, úgy érzem hogy kész vagyok rá, viszont nagyon nincs ebben szerencsém. Próbáltam már a társkeresőt is, de semmi. Akit pedig személyesen ismertem, és úgy tetszett, én sosem tetszettem neki. A barátaim nem keresnek, pedig én keresem őket és próbálok beszélgetést kezdeményezni. Úgy érzem, hogy nem érdeklek senkit, semmilyen értelemben. Mostanában a szüleimmel sem jó a kapcsolatom, és kezdem elveszíteni az érdeklődést a dolgok iránt amiket szeretek. Egyszerűen nem vagyok boldog, és nagyon magányosnak érzem magam.
2020. ápr. 22. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vannak barátaid? Nem úgy tűnik.
2020. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az a barát, aki utánad sem néz nem barát.


A párkapcsolatok statisztika szerint iskolában, munkahelyen alakulnak ki leggyakrabban, nem kell erőltetni a netes ismerkedést szerintem nagyon jellemtelen.


A magány pedig nem olyan rossz, mint olyan emberek társasága, akik mellett nem vagy boldog.


Nehéz időszakon mehetsz át, de légy erős, az idő mindent megold. Ne siettesd a dolgokat, ne próbálj változni. Légy önmagad és keress dolgokat az életben amik boldoggá tesznek. (Egy random ötlet: Ismerd meg jobban családodat. Szüleid, nagyszüleid, esetleg idősebb rokonaid is tele vannak élettapasztalattal és élményekkel. Imádnak róla beszélni, csak kérdezni kell.)

2020. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hozz ki a menhelyről egy cicust és boldogabb leszel! A barátaiddal tarthatod a kapcsolatot facebookon is.

Szüleiddel meg próbálj többet beszélgetni és megnyugszol.

2020. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondold át hogy mi lehet az ami ennyire leszív.

Talán a barátok? Ha velük együtt is magányosnak érzed magad, biztos hogy igaz barátok, és szükséged van rájuk?

Gyűjts olyan hobbikat amiket rég ki szerettél volna próbálni.

Tűzz ki magadnak új célokat, és az energiavámpír embereket told ki az életedből.

Hallgass sok zenét, esetleg más stílusból is, és újíts a mindennapjaidon.

Sok olyan dolog lehet amiről nem is hinnéd hogy tehetséged vagy benne. Ezen kívül, az se rossz ha az ember saját magával tölt el időt, és úgy megismeri saját magát és az igazi stílusát, és érdeklődési körét.

Talán azok az emberek akik körülvesznek, a szöges ellentéteid csak még nem vetted észre.

És ne aggódj túl fogsz menni ezen, hamarabb mint gondolnád :)

2020. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!