Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok ,akiknek...

Vannak itt olyanok ,akiknek nincs sok barátja és van nekik Skizofréniával való kapcsolatos betegségük és esetleg ismeretséget szeretnének keresni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
A skizofrénia egy tudathasadás nem kell megijedni! Hasonló van/volt velem. Mintha megőrülök ilyen volt. Zárton is voltam vele! Depressziós vagyok az igaz de nem hallok hangokat és nem hallucinalok ami ugye skizofrénia jelei! Tehát nem érzem magam skizonak! Egyébként ebbe a mai világban nem is csodálom hogy egyre több a magányos szorongós ember... Kikeszitenek a munkával a rohanó világgal meg mi egymással! Még regényeket írnék de akkor elsem olvasná senki:)
2022. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én azt értem de nekem az a bajom ,hogy emiatt lenéznek és nem határolnak a norma közé. 1x

2x semmi értelme az egésznek ,mert fiatalkoromba anyám megkattant és lefizette az orvosokat ,hogy nekem iktassák be a Skizo miaz f50 tünetet és ezért az lettem ?! Ez mekkora ki***ás már? Rámnézve!

Meg különben is azóta voltam én is zárton 600x de ,hogy ott ki és mért hogyan? állapítja meg azt ,hogy mi skizok vagyunk ?

Ez mekkora baromság ...hetente egyszer jön a főorvos vizitelni..és ő Spanyolvissza megmondja ,hogy az vagy ?

Semmit nem csinál az emberzárton csak szenved..nem beszélsz magadba eszel iszol,azt jólvan..akkor az az orvos mit kacsintja rám azt ,hogy én skizo vagyok ? Egyhelybe fekszem és gyötrődök ,meg zabálok...Aki meg megvan kattanva üvöltözik bolond azt meg 4 nap után kiengedik zártról..ez a Déltepsi

2022. máj. 6. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!