Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másol a barátnőm?

Másol a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyamatosan másolja a ruháim és nagyon zavar, mondtam neki hogy idegesítő hogy kiadok pénzt ruhákért és megveszi ugyanazokat erre leüvöltött hogy önző vagyok és ez nem kéne zavarjon.

Most is egy elég drága egyedi nadrágot vettem, erre UGYANAZT megvette és tök elvesztette a varázst…..

nem vagyok egy kéjenc, sem plázacica, nem vásárlok gyakran de komolyan idegesít hogy ugyanúgy néz ki mint én

Volt ilyen veletek? Mit mondtatok?



2022. máj. 21. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez kihat a szexuális együttléteitekre?
2022. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint, barátok vagyunk, két nő, nem egy pár.
2022. máj. 21. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs stílusa úgy néz ki.Vagy lehet még keresi.Szoktatok együtt venni ruhákat?

Szerintem segíthetnél neki megtalálni a saját stílusát.és akkor rendbe jönne ez

2022. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, persze van ami kulonbozik a stilusunkban, nem mindenunk ugyanolyan, de en ehhez nem tudok jopofat vagni
2022. máj. 21. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert aztán a kérdezőnek nagy stílusa van, ha csak azért szeret egy adott ruhadarabot, mert másnak nincs olyan, és akkor jajj, de egyedi...
2022. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Stílus alatt nem feltétlen azt emértettem, hogy divatmodell vagyok, csak azt hogy én milyen ruhákat és színeket szeretek magamon.
2022. máj. 21. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerem a szitut. De nem tudsz nagyon mit csinálni. Örülj neki, hogy tetszik neki a stílusod.


Mondjuk én fiú vagyok. Megszoktam kérdezni haverjaim hogy zavarja e őket ha veszek egy ugyan ilyet, mert tetszik, aztán mondják hogy nem. Ezzel el van intézve.


Ne verd ezt olyan nagy dobra, te csak hord azt ami neked tetszik és ennyi.


19/F

2022. jún. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet neki is nagyon megtetszik az a ruhadarab. Én nem lennék ezért mérges. Azt írtad nem öltözködtök egyforma ruhákba azért.


Egyszer régen úgy emlékszem Tesóm adta azt a csizmáját nekem, én meg elmentem benne suliba. Erre az osztálytársam lábán ugyan olyat láttam. Hát tisztára ki volt akadva, amikor szemet szúrt neki. De én nem őt másoltam, hanem Tesóm olyat adott. De ez a csaj később is kiakadt amikor ugyan abba a suliba mentünk tovább is, csak akkor féltékenységében. Volt egy fiú akivel egyszer csak tök jól el lettünk, órára sem mentünk be mert elbeszéltük az időt. A suliba nagy arc volt a srác, sokan ismerték és leállt velem beszélgetni a kis visszahúzódó kb senkivel - mivel így voltam elkönyvelve a csajnál. Tiszta ideg volt, mi az hogy a srác velem hülyül? Egyszer hazafele azt mondta nekem a busznál: megverjelek? Én meg csak nevettem, hogy gyere na! :D Még csak barátnők sem voltunk amúgy, de ő azt gondolta magáról, hogy nálam mindenképp menőbb és többet ér.

2022. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatal nők többségének ízlése sincs, csak az aktuális divatot követik, pl most mikor mind bő nadrágban járt mert ők de sikkesek, de ha te is felveszed akkor már utánzol, holott ők is csak azért hordják mert most menő. Ez szánalmas szerintem.
2022. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!