Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szállnak le rólam?

Miért nem szállnak le rólam?

Figyelt kérdés

A barátaim egyfolytában azzal zaklatnak, hogy lehetne mostmár valakim. Én pedig világosan elmondtam, elmagyaráztam már rengetegszer nekik, hogy nem szeretnék barátnőt, mert alkalmatlannak tartom magamat rá, és kedvem sincs foglalkozni mással úgy, ahogy egy barátnővel kéne.


Ennek ellenére továbbra is megtalálnak ezzel a zseniális ötlettel, csak nem értem, hogy minek foglalkoznak az én életemmel, amikor szerintem kiválóan megvagyok és nem szeretnék mostanában változtatni.



2022. máj. 17. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz másik barátokat
2022. máj. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nagyon jól megvagyunk minden másban, ez az egyetlen téma, amiben ilyenek.
2022. máj. 18. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ez a legfájóbb pont,ha bele akarsz valakibe kötni.

Különösen ha férfi...

2022. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd ha szerelmes leszel akkor erdekelni fog a csaj

Amig nem fog meg egy nő addig úgyse érted

2022. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha engem is megfognak a nők, pedig világosan kijelentettem nem adom senkinek se oda a testemet ingyen.
2022. jún. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy van barátnőd, akihez "eljársz", nem akartok egymástól többet. Hogy ki az, magányügy.

Mondd azt, hogy "váltsunk témát, én sem turkálok a magánéletetekben".

2022. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!