Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell barátokat szerezni?

Hogy kell barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

33f vagyok, új helyre költöztem, jó messze és se asszony se gyerekek, magántanuló voltam, a munkahelyemen nincs kollega, se ügyfél, az utcák üresek szombat este! Absztinens vagyok, állatbarát, jó anyagi egzisztenciákkal, aszexuális-nonszexuális!

rengeteg különc tulajdonságom van.

Korombeliekkel hogy ismerkedhetnék meg?

Mert a mai világban mindenki elzárkózik a másiktól!



2022. máj. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Most hirtelen ezek jutottak eszembe:

- Kávézók, éttermek (egy héten többször ülj be, legyen egy "szokásosod")

- Hobbi

- Facebook csoportok, főleg azok, amelyikek szerveznek kitelepülést/találkozót

2022. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kávézó jó ötlet, 9-10 között kávézik valaki? Mert csak akkor érnék rá kávézni. A facebookon nem élek, nyomógombos telefonom van hogy példát mutassak azoknak akik függnek a telefontól. Hobbim az gamer irányú, azzal nem szerzek haverokat a szombat esti házibulihoz.

Kössz a választ pozitívan értékeltelek.

2022. máj. 21. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Most kávéztam, igaz csak automatás, de ki kell bírnom hajnal 3 ig, nekem sem sok barátom van, inkább melóba szoktam menekülni, most pl 8-20 voltam nappalos, aztán másik helyen 21.30-03 éjszakás itt alszom kicsit és 8-20 nappalos vagyok megint... 30/F
2022. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sport, hobbik. Írtad, hogy kockulsz, de lehet több hobbija is az embernek. Heti 2x eljársz mondjuk küzdősport edzésre, máris mozogsz, s van esélyed ismerkedni. Ha ilyen lágyabb stílusra mész, mint például karate, kungfu, akkor még nőket is látsz, van esélyed csajozni is. Legyél nyitott, pont te vagy az, aki elzárkózik emberektől.
2022. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kávézó nem vált be, mivel minden telefonboltban étteremben ruhaboltban árulnak kávét így nincs kávéház.

Sajnos egyedül dolgozom, munkakörömnél fogva titkosított munkaköröm van az őrök senkit nem engednek be hozzám.

A küzdősporttal az a baj hogy 170kg és 210cm magas vagyok, vékony testalkatú a testömegem ellenére, jógázok de egyedül csinálom és amikor érzem hogy nehezen mozgom. Egy súlycsoportot nem találnak küzdősportban, és tisztességtelenül indulnék a kisebb ellen!

Találtam egy gamer házat de csak heti 2 alkalommal van nyitva oda majd bemegyek.

Ebben a városban mindenki siet, vagy otthon ül.

És hobbiban sem jeleskedek mivel nem kínál lehetőséget a város.

Nehéz ügy, ami megoldás hogy olyan ismerkedési módszer ami nem közösségi tevékenységen alapuló, hanem módszeresen randomizált személyekkel végrehajtható.

2022. máj. 23. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hobbim az gamer irányú, azzal nem szerzek haverokat a szombat esti házibulihoz"

Nem tűnsz házibulizós típusnak, úgyhogy ez nem olyan nagy gond... :)

A világ melyik részén van az a város?

Esetleg nézhetnél más foglalkozás után, hogy többet legyél emberek között.

2022. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


+


- önkénteskedés kapcsán

- nyelvtanfolyamon

- tánctanfolyamon

- más tanfolyamon

- könyvtárban

- bármilyen pl. a városi önkormányzat által szervezett rendezvényen

- templomi közösségben

- kiránduláson (bármilyen szervezésben)

- stb.


Használd a fantáziádat. :) Meg a netet:

[link]


stb.

2022. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 karrier vagy barátok? Az időm engedi, de ha ott hagyom a munkám, feladom az életszínvonalamat. Vagyis az időm nem fog barátokat engedni se pc tevékenységeket.

#7 abban a városban lakom ahol a város pénzét, aútóutak közepére kihelyezett világító szökőkutakra költik, hogy a közvilágítás szüneteljen, és azért megbírságolnak, ha a gyalog későn érsz át a lámpánál! Találgass nem sok ilyen hely van. Ha erre fele jársz akkor kerüld el az utakat mert a diletációk akkorák, hogy hegymászó felszereléssel kell átlépni rajtuk! De éjszaka az indexelő autók szép látvány a magasból! Indexelnek mert kátyúkat kerülgetnek.

Bocsánat a szóváltásért, kicsit poénra akartam venni az igazságot.


Nyelvet az adott országban tanulnék kényszerből, táncról elkergetnek, a nemem miatt. 22 szakmával nem mennék új tanfolyamra,

Az e-book hangoskönyv, és darkweb korában aki papírlapról ólvas betüket azzal nem tudnék szót váltani!

Sajnos 1 rendezvény közeledik, de azt jobb elkerülni! Majd mindszentek, karácsony, és újév! Addig üres a rendezvényes naptár.

Amúgy templomba felekezetbe is jártam, ha istent keresi az ember nem a legjobb módja, és fanatikus vallásosra nincs szükségem a tudományokat preferálom.

Kirándulás csak családdal, idegenekkel tilos, amikor emberrablók, gyilkosok, zsarolók, ólálkodnak szabadon!


Köszönöm a tanácsokat, tudom úgy hangzik, mint aki csak kifogást keres, de csak túl sok megtapasztalással rendelkezem, amikor tapasztalatlan voltam, jó ötletnek tartottam és mind megtapasztaltam! Voltam társközvetítő irodában, nem vált be! Közösségi klub vezető, nem vált be! Bepofátlankodtam egy társaságba, mindenkit leitattam, az se vált be! Másnak adtam ki magam mint aki vagyok, az se vált be! Újsághirdetés se vált be! Online hirdetés se vált be! A nem bevált próbálkozásokból akkora listám van hogy nincs kedvem órákig irogatni! Olyat keresek amit még nem próbáltam!

2022. máj. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!