Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat...

Hogyan tudnék barátokat szerezni? Facebook, Instagram, stb.... Kilőve, Közösségi média sajnos maximum virtuális barátokat ad...

Figyelt kérdés
Szeretnék barátokat szerezni, 39 éves férfi vagyok családdal és lakhely váltás miatt a régi társaságom elérhetetlen. Állandó éjszakás munkám miatt nem 8s maradnak csak az unalmas esti órák... Régen az ismerősök bejártak hozzám, beszélgettünk és a fiatalok is szívesen töltötték velem az idejüket, mert elég viccelődős vagyok.. szóval nem amolyan komolykodó felnőtt... Pilisvörösváron vagyok minden éjjel... Valakinek ötlete? Lány barátok csak inkognitóban, sajnos feleségem nem hisz a fiú lány barátságban... Én viszont igen! Segítsetek légyszi, ha van ötlet, vagy valaki hasonló helyzetben van.

2022. máj. 18. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Irtam.
2022. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valódi barátokat csak valódi tevékenységekkel lehet szerezni. Be kell íratkozni tanfolyamokra, edzőterembe, bármilyen klubba, képzésre, és élőben, 3D-ben beszélgetni. Facebookon is van millió csoport, ahol el lehet kezdeni haverkodni bizonyos témákban, de utána személyes találkozót is össze kell hozni. Pl autószerelés, túrázás, barkácsolás, pecázás, bármi.
2022. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!