Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy béküljek ki a barátnőmmel?

Hogy béküljek ki a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy egész jó barátnőm. Mindketten emelt magyar érettségiztünk, egy terembe is voltunk beosztva. Miután végeztünk nekem nagyon rossz előérzetem volt, nagyon nincs önbizalmam és azt éreztem, borzalmasan sikerült. Ő nem volt ennyire lesújtva, azt mondta egész jónak érezte, bár utána miután megnézte a megoldókulcsot, ő is elbizonytalanodott. Amiatt nem mertem kijelenteni semmit, mert egy csomó szövegértésnél szubjektív volt, hogy elfogadják-e, meg az esszékben sem voltam biztos. Mindketten olyan 70 pont körülire tippeltünk. Viszont tegnap elküldte a tanárunk az eredményt, és kiderült, 91 százalékos lett. Természetesen eufórikus voltam, aztán rám írt a barátnőm, hogy hogy ment, és kiderült, hogy neki 63. Miután elmondtam, nekem mennyi, kiakadt, hogy miért kamuztam hogyha ennyire jó lett, és hogy miért vagyok ilyen lesajnáló, és hogy csak miatta kamuztam-e be a dolgot. Mondtam, hogy nem, tényleg nem tudtam, mire számítsak, mert az egész szubjektív. Erre már nem válaszolt.

Szerintetek majd megenyhül, vagy kérjek bocsánatot? Nem akartam nyavajgósnak tűnni, de nem bízom a megérzéseimben egyáltalán, így az tűnt a legbiztonságosabbnak ha még nem feltételezek semmit előre.

18 lány


2022. máj. 28. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akinek itt bocsánatot kellene kérni az nem te vagy. Nem tettél rosszat.
2022. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot ne kérj ettől az irigy libától.
2022. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!