Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha mindig veled...

Mit tennél ha mindig veled próbálna jól járni anyagilag?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig azt csinálja ha veszünk valamit kitalálja hogy neki nagy pénze van és nem akarja felváltatni,célozván arra,hogy én fizessek és majd később visszaadja,ugyan ez a később sosem jön el,multkor már megelégeltem és szóltam neki akkor visszaadta...


Legutoljára azzal próbálkozott,hogy fizessünk egybe mert közösen vettünk dolgokat és erre még hozzádobott magának cuccokat ahelyett,hogy azt mondta volna majd azt ő külön kifizeti...


Nagyon kezd már ebből elegem lenni,hogy minden vásárlás alkalmával próbálkozik lehúzni...te mit tennél?


2022. máj. 31. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad kifele.
2022. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, legközelebb ő fizessen, kicsit nyaljon vissza a fagyi.

Ha ilyen, akkor jobb leépíteni.

2022. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Külön fizettek. Miért fizettek egybe? Majd a kasszás felváltja a nagy pénzt. Egyébként aki ennyire pofátlan, azzal barátkozna a fene.
2022. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben mint a barátnőd. Nekem arról volt szó, hogy én gimis voltam, a barátnőm dolgozó ember, nekem egy zseboénzből kellett kijönnöm, neki egy fizetésből kellett szórakoztatnia magát (ebből kicsit félretett, a többit elköltötte, otthon élt még).


Amikor megismertem, akkor ő mindenfele menni akart és nagyon hamar elment a zsebpénzem, kb a hónap 2. hétvégéjén már nem tudtam vele menni, plusz pénzt kellett otthon lejmolnom, de a szülei nem kerestek úgy, hogy azt az összes pénzt amit a barátnőm eltapsol megadják nekem, hog én is így élvezzem az életet, a barátnőm meg azt hitte, hogy haragszom rá, azért nem akarok menni vele sehova csak otthon vagy nála punnyadni.


Amikor megtudta a barátnőm, hogy mi a helyzet, akkor elkezdett besegíteni anyagilag és nekem ez jó volt, csak aztána ló túloldalára estünk, szóval kb olyan lettem, mint a barátnőd, csomószor hívott meg a barátnőm és én nem hívtam vissza.


Utána egyszer a barátnőm elmagyarázta, hogy ez nem jó neki így és én vettem a lapot.


Onnantól kezdve többet nem hívogattuk egymást meg. Elmondta, hogy mi a terve és mondta, hogy ha van rá pénzem akkor menjek vele, ha nincs akkor maradjak otthon.

Nem sértődött meg, hogy ha nem tartottam vele a drága programokra, megértette, hogy én havi 5 ezerből kell, hogy kijöjjek és elfogadta.


Illetve igyekeztünk minél több kevés költségű programot szervezni, sokat unnyadtunk nála vagy csak mászkáltunk arra amerre lakott.


Ezt tudom javasolni, ülj le vele és mond meg így neki, hogy ezentűl nem szeretnél közösen fizetni se helyette és amire nem tud pénzt adni azt nem veszitek meg, de te nem tudod a jövőben kisegíteni anyagilag

2022. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!