Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az rendben van ha ugyanolyan...

Az rendben van ha ugyanolyan flegmán, lekezelő hangnemben beszélek az emberekkel mint ők velem?

Figyelt kérdés

Én a blackpillben hiszek, vagyis abban, hogy a csúnya embereket elnyomják, napi szinten alázzák verbálisan és non-verbálisan.


És gyakran tapasztalok lekezelő, lekicsinylő hangnemet. Ezért ezt visszafordítottam feléjük, és erre megkaptam, hogy nagyképű vagyok :D


Mondom WTF? Tehát nem esik jól ugyanaz a bánásmód nekik amiben engem részesítettek? Ez nem lehet túl következetes. Szerintetek?


2022. jún. 2. 10:32
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia, kerüld az olyan embereket/kapcsolatokat akik így viselkednek veled, de ha pl. olyan kapcsolat amit nem tudsz csak kikerülni (család stb.) akkor ülj le velük és beszéld meg velük hogy nem tetszik ez neked.

ezt követően tűz ellen tűzzel csak még nagyobb tüzet csinálsz.

A korodat pedig nem említetted meg, de blackpill-t még "ne szedd be", én se vagyok egy szépség, de ha jó emberekkel veszed körbe magad egy szerethető belsővel, akkor nem fog senki se bántani érte.

2022. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkivel ugy viselkedek ahogy ok velem. Tetszik neki akkor tetszik, ha nem akkor igy jart. Ez nem az en problemam es oszinten nem is erdekel.
2022. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi szinten alkalmazom, nekem bevalt. Alapvetoen kedves vagyok mindenkivel, igen, meg a csunyakkal, rokkantakkal, szellemi fogyatekkal elokkel is, dehat amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. A ciganyoknak is van egy kulon habitusuk, ha veluk kell kommunilalnom, akkor en is felveszem azt a stilust, igy komolyabb konfliktusom sosem volt veluk sem.
2022. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én alapvetően mindenkivel udvarias vagyok, a bunkókat meg a megfelelő beszólással ellehet csendesíteni, ez ember függő kit hogyan, de van amikor én is előszeretettel alkalmazom a kapott stílust viszonzásként, de nagyon ritka ha udvarias vagyok, hogy velem ne legyenek azok.
2022. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hasonló mint ami velem történt a mai nap. Munkatárs kiakadhat rám, hogy egy picit bunkóbb voltam a kelleténél, de én nem akadhatok ki, amiért úgy éreztem, mint aki hülyének van nézve(és ezért voltam vele olyan, amilyen). Aztán még ő mondja, hogy én hülyének nézem őt, aha, ezek után persze hogy! 😂
2022. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Igen, igazából bizonyos külsővel nem nyerhetsz vitát.


Az genetikai felsőbbrendűek kiváltsága.

2022. jún. 2. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Tükröt tartasz nekik.
2022. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!