Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ugyanolyan dolga van, mint neki, vagy hasonló az érdeklődése, kiakad, hogy "lopják a személyiségét"

Mindig ő ajánl nekem egy zenét/sorozatot, aztán ha azt mondom, hogy tetszett, vagy én is elkezdem nézni/hallgatni, akkor ő már nem lesz egyedi, és folyton megjegyzéseket tesz, hogy milyen már, hogy én őt utánzom(nagyon gyerekes, tudom)

Olyanok zavarják pl, hogy meg akartam nézni egy (tök ismert) filmet, erre azt mondta, hogy hát de az az ő kedvenc filme volt, és ha én is megnézem, akkor "elveszti az egyediségét"

De egyébként más témákban, úgy általánosságban értelmes tud lenni, és nagyon évezem a társaságát, de van néhány (ehhez hasonló) dolga, amit egyszerűen nem tudok hova rakni.



2022. jún. 6. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus hajlamai vannak, nem találja az egyéniségét.
2022. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem az a kérdés, hogy mért ilyen, hanem hogy mért a barátnőd. Ha már most sincs a teljes elfogadás, akkor milyen lesz később? Egyébként önbizalomhiány miatt ilyen.
2022. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima hülye.
2022. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy gyökée kis jellemtelen hisztis P.
2022. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves?🤔 12?
2022. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!