Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18-25 évesek. Nektek van...

18-25 évesek. Nektek van ,,legjobb barátotok"?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és realizáltam, hogy már senkinél nem számítok a legjobb barátnak. Sok barátom van, de egyiküknek sem én vagyok az ,,első". Ha nekik közbejön valami egy másik barátjukkal, azonnal lemondanak velem minden programot, hogy velük legyenek. Nem terveznek velem semmit, ha én nem tervezek velük. Nem raknak ki velem képeket, nem viselkedik egyikük sem úgy velem, mintha fontos lennék nekik. Kicsit rosszul érzem magam ettől, mert eléggé szociális ember vagyok, és amíg nekem mindenki fontos, addig én senkinek. :/ Érdekelne, hogy más fiatal felnőttek is így vannak ezzel többségében, vagy csak nekem alakultak ilyen szerencsétlenül a barátságaim?

2022. jún. 14. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Nincs legjobb barátom
Van legjobb barátom
Van legjobb barátom, de már nem a régi a kapcsolatunk
33 szavazat
 1/10 anonim válasza:
89%
29 vagyok. Kb 15 éves koromig volt'legjobb barátom'. Azóta csak haverok, most meg egy barátom sincsen, de cserébe van férjem meg lányom. Nekem ez elég, én valamiért nem tudok barátságokat fenntartani, és nincs is igényem rá.
2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, bár jobbára egymás titkain és a közös bebaszáson kívül annyi programunk volt, hogy 2 képzést kijártunk közösen, persze van időszak, hogy hónapokig nem látjuk, meg olyan is, hogy csoda h nem aludtunk együtt xddd
2022. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Még alapból barátaim sincsenek, nem hogy legjobb barátom
2022. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok. Nekem olyan 16-17 éves koromig volt ilyen személy az életemben. Igazából annyira nem hiányzik, az emberekkel kapcsolatban meg eleget megtanultam az érdekszemelyiségük, egoizmusuk és hazugságaik/álurásaik kapcsán, hogy többé ne akarjak mást ilyen közel engedni. Soha.
2022. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%
17 vagyok, nincs és nem is volt.
2022. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a párom
2022. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. 22L
2022. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi idősen nem volt. Sőt, igazán korábban sem. Barátaim voltak, mint neked is, de már gimiben is az volt, hogy valahogy mindig én voltam az, akinek nem jutott pár.

Aztán lett. 27 évesen ismerkedtünk meg, lassan alakult a kapcsolatunk, de néhány év után egyértelműen ki tudtam mondani, hogy ő a legjobb barátnőm. Tíz éve ismerjük egymást, remélem, még sokáig így marad.

2022. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok.

Gimi végéig, pár évvel ezelőttig, voltak legjobb barátaim, mára már sajnos nincsenek, legalábbis úgy érzem. Barátaim akadnak ugyan, de nem ugyanaz a kettő. Ketten közülük közelebbiek, és régóta jelen vannak az életemben, csak mégsem érzem rajtuk, hogy annyit jelentenék nekik, mint ők nekem.

2022. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, 3-an, közös az érdeklődési körünk, és bármiben számíthatunk egymásra. Együtt jártunk gimibe, de a végzés után lettünk igazán jóban. 24 l
2022. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!