Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy személy akivel egyszersem talalkoztam ,mert én mindig kerülöm őt, de ő talalkozni szeretne velem,hónapokon át beszélgettem vele nagy részt én irtam rá de jól esik az a kis figyelem amit néha kapok tőle ,ő az akinek el mondom mi bajom meg is hallgat ,a beszélgetéseinkből le is esik neki h jól vagyok-e vagy sem , van az oldala ami ilyen leszarom stílusú ami nagyon nm tetszik nekem ,mostanság úgy érzem le szar de mégis szerett (barátilag)

Volt h hónapokig nm beszéltünk de midnen nap gondoltam rá

Amikor beszélgetünk elő jön az alvás zavarom vagyis

heteken át nm beszélünk tök jól tudok aludni

Rám ír és az naptól nm tudok rendesen aludni hetekig

Van h pont akkor kelek fel amikor ír. ( 5:30fele)

Elég flegma stílusúnk van egymással mégis szeretjük egymást (barátilag)

Azt mondogatja nekem h en addig beszélgetek vele ameddig valamelyikünk meg bántja a másikat .

Elég sokat veszekedtunk az elején .

Az egyik barátnőm azt mondta h olyanok vagyunk mint egy rossz házas pár.

Mondta h nagyon hasonlítunk belsoleg csak én kicsit gyengébb vagyok , de elv ugyan olyanok vagyunk csak ő fiuban én meg lányban

Azt mondta h nagyon szeret velem beszélgetni meg minden (hat én nm így vettem észre Xd )

az egész galeriam arról szólt h a róla megtalált képek az internetről le screeneltem meg a beszélgesseink de legutóbb nagyon feldühített ezért ki töröltem mindent róla a galériámból és semmi bizonyíték nm maradt arra hogy mi beszélgettünk egyáltalán


Ésszerűen nm telik el úgy nap h nm gondolnék rá


Úgy mond a legjobb fiú barátom de

Nm tudom el dönteni h én bele zúgtam vagy csak az tetszik benne h figyel rám

Vagy csak a f


2022. jún. 20. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az Melinda?
2022. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
*vagy csak az érdekel benne h figyel rám
2022. jún. 20. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!