Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet túltenni magunkat...

Hogy lehet túltenni magunkat egy kapcsolaton, ami "csak" barátság volt?

Figyelt kérdés
Volt egy 1O éves barátságom. Nemrég egy nehéz ídőszakon mentem keresztül ő pedig hátat fordított nekem, a végén pedig még ő haragudott meg és szakított meg velem minden kapcsolatot... Észrevettem egy ideje, hogy durván arra vágyik ami nekem van, de ezt túlzásnak érzem és nagyon szarul esett. Hogy tudnám elfeljteni őt és hogy valaha "barátok" voltunk?

2022. jún. 28. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap 100-szor le van itt írva. Minden kapcsolatot megszakítani, és pár év alatt az idő megoldja. Addig meg elviseled, mert nem tudsz mást tenni.
2022. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a recept lexarod:D Viccen kívül nekem is volt hasonló.Féltékenység nem volt meg irigység sem csak ellaposodott nagyon a dolog és meguntam hogy mindig ugorjak mikor ő úgy gondolja és nem lehet saját véleményem mert akkor "cirkuszol":D

Azóta eltelt 3 év hogy nem beszélünk és nekem ez így jó.Neki milyen azt nem tudom és hogy őszinte legyek nem is érdekel hisz ki emlékszik már erre?

Kérdésre válaszolva:ahogy az 1-es írta az idő mindent megold.Majd történik pár dolog az életedben és arra fogsz koncentrálni és észre sem veszed és már nem is agyalsz ezen a barátságon.Ha friss a dolog még akkor megértem hogy ezen kattogsz még.Minálunk amúgy mi mindig segítettünk egymásnak csak előtte nekem már kezdett sok lenni az ő dolgai,persze ő is velem volt általában de én úgy éreztem hogy többet adok mint amit kapok és ez unalmassá vált.

2022. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor fontos hogy átértékeld magadban az életed, mi az amit szeretsz csinálni, kik a fontos emberek körülötted

És ezekre öszpontosítani, tudom hogy mondani könnyebb, nekem is van sok problémám.. és nehéz az élet, de próbálj a hobbiddal foglalkozni, keress új barátokat, vannak ilyen csoportok is!

2022. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon kedvesek vagytok. Amúgy megszakítottam, csak az a baj, h nehéz éppen mindenhol. Az esküvőnkön pár hónapja ők voltak a tanúk, a férjem és a férje is nagyon jóban voltak, egy munkalyen dolgoznak. de mindegy is. Pl ami idegesít, hogy a közös barátaink is vele vesztek úgy érzem. Mondjuk nem kár értük ha így van tudom, de bánt...
2022. jún. 28. 09:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem amit írsz, inkább koncentrálj a férjedre! Szervezzetek együtt közös programokat! Ne azt lássa a régi barátnő hogy te mennyire rosszul érzed magad miatta!
2022. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 - Köszi :) nem lássa tuti mert nincs rá lehetősege, max az utcán (itt laknak nem messze). Csak bosszantó amikor eszembejut az egész. Férjét is én mutattam be neki, most meg itt utálkozik...
2022. jún. 28. 10:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit anyósomra emlékeztet a “barátnőd”

Gyerekes és rosszindulatu amit csinál, próbáld más szemszögből nézni a dolgokat, pl örülj hogy megszabadultál egy ilyen embertől..

Én anyósoméknál laktam párommal sokáig.. sok jó emlék van amikor épp normális volt, de sokkal jobb amióta külön költöztünk! És inkább erre öszpontosítok, hogy végre megszabadultam a sok problémátol, rosszindulattol :)

2022. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló "barátom", akinek pár év múlva fontosabb lett a tanulás és a munka, mint az emberek. Teljesen eltorzult a személyisége és az értékrendje. Ráadásul a jellemét is elvesztette, mert átvert. Amikor megkérdeztem, miért tette, még ő volt megsértődve. Megszakítottam vele a kapcsolatot.
2022. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted az utálkozást Kérdező?Másoknak kibeszél téged és visszahallod vagy mint a dedóban facebookon tesz ki célzásokat idézetek formájában rád?:D

Nálunk úgy volt hogy miután megmondtam neki hogy egy ideig ne beszéljünk de normálisan mondtam akkor erre ő elég durva sms-eket írt nekem belevéve az intim dolgaimat is majd ezután facebookon kitett egy ocsmány idézetet dehát én tudtam rám gondol:D Ő szidott mindenkit aki így viselkedik hogy idézeteket tesz ki célzásnak XD

Az volt az idézet lényege hogy ő szeméttől megszabadult:P

Abban a pillanatban nem nevettem rajta így utólag viszont már nagyon szánalmas és gyerekes.

2022. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hjajj hát volt pár facebookos hülyesége igen, mondjuk nem ilyen mint a tiéd #9, szánalmas... hány éves volt ekkor?

Nálunk csak olyan pl h beszéltük egyszer h elmegyünk Rómában 4esben, aztán nem jött össze anyagiak meg időhiány miatt és az utolsó bejegyzésében most azt taglalta h na de ők eljutottak... mindegy is már kitöröltem.

Hát am az utálkozás pl. hogy a közös barátainknak olyanokat mesél, hogy én azt akartam hogy ők szakítsanak a férjével (adtam neki ajándékba egy romantikus regényt a szülinapjára, mert tudom hogy szivesen olvas és szerinte ez egy célzás volt), és ilyen kitalált történeteket mesél... de nekem meg semmi kedvem magyarázkodni csak érted... szánalmas

2022. jún. 28. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!