Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anyukám nem engedi hogy ott...

Anyukám nem engedi hogy ott aludjak a barátnőmnél! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék a barátnőmnél aludni, de anya nem engedi. Próbáltam neki csinálni sütit, de azt mondta hogy annyira rosszul sütök, hogy inkább ne. Aztán mikor megkérdezem tőle, azt mondja megbeszéljük. Aztán mikor másnap megszerettem volna beszélni vele, rám kiabált, hogy ha nem hagyom békén akkor nem! Valakinek van ötlete hogy mit csináljak? Lány vagyok.

2022. júl. 1. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A süti miatt, ha jól sikerül, miért engedte volna mégis?


Ha nem hagyod békén, akkor nem mehetsz...akkor, ha békén hagyod,mehetsz? Mikor, mennyi idő békénhagyás után?

2022. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Anyád érdekes anya.. miért nem mond egyszerűen nemet, minthogy hiteget. Ennek se kellett volna belevágnia a gyereknevelésbe, túl buta hozzá.
2022. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg egy idióta az anyád, ha semmi indoka nincs a nemre :/ Talán a barátnőd anyukája meggyőzhetné, gondolom az ő lánya is unja magát nyáron.
2022. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Előfordult már bevallom velem is, hogy "idióta anya" voltam. Itt kérek elnézést a gyerekeimtől.

Éppen rossz pillanatban kérdezték, mondtam hogy megbeszéljük, aztán folyamatosan nyúztak, nem hagyták hogy végig gondoljam a lehetőségeket, átszervezzünk dolgokat, netán megbeszéljem az apjukkal a félelmeimet.

Na akkor viselkedtem így kb.

Egy picit tényleg hagyd békén. Hány éves vagy egyébként? Mikor aludnál ott? Volt már rá példa?

2022. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen volt már rá példa hogy ottaludtam. De már minden oké mert a barátnőm anyukája, bejelölte Face-n és már megvan hogy mikor megyek.
2022. júl. 1. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Elég furcsa, hogy a szülők személyesen nem is ismerik egymást.
2022. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

#6

Miért lenne furcsa? Tán ha a gyereknek van 13 barátnője, akiknél néha ottalszik, vagy átmegy hozzájuk, ismernie kellene mindegyiknek az anyját? Személyesen ráadásul?

2022. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Általános alsó tagozatban még jellemző, hogy tudjuk melyik gyereknek ki az anyja, felsőben, ha osztály, vagy iskola váltás volt, akkor már kevésbé. A középsuliba jó, ha szülőin találkoznak. Covid alatt, online szülőin kikapcsolt kamerával még úgy se.
2022. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!