Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki help mit csináljak ha...

Valaki help mit csináljak ha hazudtam a baràtnőmnek és most valszeg utál?

Figyelt kérdés
Na úgy volt h szerelmes vagyok egy fiúba és amúgy az a fiú utál, és a baràtnőm mindig szadizott h B+B meghogy naa mi van vele és amúgy szerintem ő szerelmes abba a srácba csak ugye miattam nem meri bevallani. Egy másik baràtnőmmel azt találtuk ki h azt mondom neki h màr nem vagyok belé, és el is mondtuk neki először nem hitte el de végül meggyőztük. Csakhogy egy idő után az a baràtnőm elmondta neki h igazából mi az igazság. És nagyon megharagudott, meg előtte mondta is hogyha kiderül h ez egy hazugság akkor utálni fog és nagyon féltem és most h kiderült csak rámírt viberen h remélem megérte, vesztettél 3 baràtot (mert ő elmondta a többieknek is) és letiltott, és most nem igazán àll szóba velem vagyis nem tudom mert nagyon félek tőle, tudni kell h ő nagyon hamar felkapja a vizet és komolyan vesz mindent, de meg szokott bocsátani de félek h most nem fog. Mit tegyek szerintetek? Valaki hamar létszives

2019. ápr. 6. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
És amúgy nagyon megbántam és tiszta bűntudatom van és félek megírni neki (ugye instán tudok még neki írni) h sajnálom és hogy hülye voltam mert félek h azt fogja mondani h én mondtam h ez lesz ha kiderül és magadra vess.
2019. ápr. 6. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit,míg lenyugszik.

Utána mond el,hogy csak miatta hazudtál,mert frusztrált téged az a tudat,hogy miattad nem vállalta be,hogy szerelmes.

Nem?

2019. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos h szerelmes belé, de eddig 10 embert kérdeztem meg és mindenki azt mondta h biztos. Amúgy köszi a tippet valószínűleg ezt fogom csinálni.
2019. ápr. 7. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Akkor biztos ,hogy szerelmes .

2019. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mi van ha mikor mondom neki h ezt gondolom, h ő szerelmes belé csak ideges lesz h mért gondolom ezt róla meghogy mondta már többször, h nem és mért nem hiszek neki?
2019. ápr. 7. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!