Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt legjobb barátnőmet már...

A volt legjobb barátnőmet már nem érzem a legjobb barátnőmnek de ő még úgy hiszi, hogy én is legjobb barátnőként tekintek rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 éve ismerem, de nincs több 2 évnél, hogy elkezdtem vele barátkozni. Akkor elég hamar barátnők lettünk, de már akkor is néha idegesítő volt most viszont nagyon megváltozott. Ami a legfurcsább, hogy van pénzük na, de ő mégis azzal jön, hogy most nincs pénzük. Ezzel így még baj sincs csak akkor ha nem lenne pénzük akkor nem lennének márkás ruhák , cipői és nem lenne nagyon drága telefonja. És nem menőzne vele. Mert igen ez a baj H folyton ordibálja(volt H szószerint) hogy most éppen milyen drága cucc van rajta.

De ez még semmi, az anyagi körülményeik amúgy sem az én dolgom. De mostanában rengetegszer jön át hozzánk, ami jó csak volt hogy úgy jelentette ki hogy most is jön, hogy meg se kérdezte hogy nekünk megfelelő e az időpont. Még folyton nyomul és néha már féltékeny is. Szóval igazából ennyi.

Új.: Ezzel amiket leírtam nem azt akarom mondani hogy már nem akarok a barátnője lenni,csak nem a legjobb szeretnék lenni, és mondjuk nem vele csinálnám a legtöbb programom. Hogy mondjam meg neki?



2018. nov. 8. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, hogy ezt megmondod neki :D Mégis h akartad tálalni?


Egész egyszerűen ne foglalkozz vele annyit, kevesebbet írj neki vissza, ne találkozz vele annyit stb. Majd egyszer megunja és ennyi

2018. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A te baratnodnek komoly feltunesi viszketegsege van

szep lassan epitsd le magadrol

2018. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg ketten ezt a dolgot és mond neki változzon meg!
2018. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!