Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vége mindennek ami köztünk volt?

Vége mindennek ami köztünk volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 26 éves lány vagyok, a legjobb barátom szintén velem egyidős. Nem csak a legjobb barátom (fiú), hanem a (volt)munkatársam is mostmár. A barátságunk eleve azzal kezdődött, hogy nekem tipikusan ő az esetem. Mindíg megtud nevettetni bármennyire rossz kedvem van. Ő volt az egyetlen aki mindíg észrevette ha valami baj van velem, mindíg segített és ott volt velem. Az elmúlt egy hónapban észrevettem hogy talán máshogy viszonyul hozzám. A baráti rövid öleléseket felváltották a hosszú szenvedélyes ölelések, amikor a kezével a derekam karolva ölelt át, vagy amikor mögém állt, és a mellem alatt kulcsolta össze a kezét, és az arcával az arcomhoz simult közben puszilgattabaz arcomat.. A legszenvedélyesebb pillanatok között benne volt, amikor " repülő öleléssel " ölelkeztünk teljesen egymásba gabalyodva.. Itt bennem elindultak érzelmek felé.. Hétfőn megpróbáltam elkerülni, ennek az lett az eredménye, hogy kérdőre vont mi a bajom és én úgy tettem mintha semmi bajom nem lenne. Ő mögém állt, elkezdett puszilgatni, majd arra kért forduljak meg. Megfordultam és megcsókolt. Egy ideig csókolóztunk majd ellöktem hogy barátok vagyunk ezt nem szabad.. Ezután nem is beszéltünk, majd tegnap ráírtam, hogy már nem vagyunk kollégák, ugyanis felmondtam. Ő ezt nem akarta elhinni, szinte könyörgött hogy ne tegyem. Mondtam neki, hogy ez számomra a legokosabb döntés volt, így elmondhatom mit érzek. Erre annyit írt hogy akkor ki vele. Leírtam neki éjszaka az érzéseimet.. Hogy ő több mint barát, főleg a csók óta.. Semmi választ nem kaptam csak leláttamozott. Ennyi lenne a barátságunknak? Miért csinálja ezt velem? Legalább annyi lenne benne, hogy azt mondja ennyi volt.. Köszönöm ha elolvastad :(

2022. júl. 5. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem érdemes lett volna értelmesen beszélni erről a barátságon túli dologról.

Hiszen elvileg ti barátok vagytok és meg tudtok beszélni mindent.

Egyébként ezzel az ellöktem, felmondtam dologgal lehet kissé elrúgtad a pöttyöst.

Ha én lennék a másik fél és ez történt volna, biztos csak néznék, hogy mi ütött beléd.

Valószínűleg megfordulna a fejemben, hogy talán félre ismertelek.

Szerintem nagyon gyerekes és ijesztően hisztérikus viselkedésnek tűnik egy olyan embertől, akivel elvileg nagyon jó barátok vagyunk.

Mióta voltatok barátok?

2022. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%
Idén januárban ismertem meg. Nem beszéltünk soha a barátságon túli dolgokról, mert nem gondoltam soha, hogy ilyen szintre mi valaha eljutunk.. Azért löktem el mert a barátok szerintem nem csókolóznak csak úgy egymással, ha meg akar tőlem valamit, akkor ne mondja hogy mi barátok vagyunk.
2022. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Hm... másik profil alatt válaszoltad meg?😀


Akkor ez nem volt valami mély barátság.

Értem, hogy annak tűnt.

Inkább csak egy béna bepróbálkozas volt tőle.

Talán annyi volt benne, hogy a barátságra való tekintettel nem használt ki és inkább felszívódott.

2022. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Először is nem mindíg, hanem mindig.


Ilyen esetben mindenképpen kellene válaszolnia valamit, ez elég nagy bunkóság így.

2022. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Tehát: Tetszik neked a pali, neki is te. A férfi nyomul rád, majd visszautasítod. Majd mégis megvallod az érzéseidet, de a srác "lekoptat". Mi ez a barátok közt XDDD Konkrétan teljesült az, amit szerettetek volna, erre hisztizik inkább? Lehet jobb is, hogy ennek vége.
2022. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem volt tisztességes a másikkal szemben. Meg kellett volna beszélnetek, hogy mi van köztetek.
2022. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!