Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátod volt gimiben ?

Hány barátod volt gimiben ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Gimiben ? :)


Kb 0 .


Nem akarom adni a szende szűzt, de nagyon sokáig csak a tanulás foglalt le. Orvosnak készültem .

Aztán elkezdett érdekelni a dolog 11. Körül, de sok elvárásom volt. Az első barátom egyetemen lett az első évben.


Jelenleg az 5. Partneremmel ( ebből 2 futó kapcsolat, 2 tartósabb, majd ő az 5.) élek együtt 4 éve, egyetem utolsó évében ismertem meg . Semmit sem sajnalok és végre tudok tervezni, gondolodni egy olyan kapcsolatban, aminek látom értelmet, és boldogok vagyunk. Jelenleg esküvőt tervezünk :)

2022. júl. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 franciasrac ***** válasza:
69%
Tucatnyi de úgy derült ki szinte mind álszentek voltak, ebből a csoportból most 1-2 barátom maradt akivel nagyon gyakran találkozunk, a többit csak buliban látom de kicsit rühellem ezeket a bulikat most, csak udvariasságból jövök, de azért idén senkivel sem találkoztam egyetemen és elég nehéz új barátokat szerezni
2022. júl. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Kettő volt az osztályból,egyik még kollégám is lett nyolc évig:)

Mindkettővel, ha nem is napi szinten, de megmaradt a kapcsolat,és amikor találkozunk, ott folytatjuk, ahol abbahagytuk :)

Pedig 41 éve érettségiztem :)

2022. júl. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.
2022. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%
2
2022. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2, elballagtunk és 0 :P
2022. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy felsőbb éves, és kettő osztálytárs.
2022. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0
2022. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!