Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha egy barátnőm állandóan felvág azzal, hogy mennyit keres/mi mindene van?

Figyelt kérdés
25 éven aluli és van egy babájuk is illetve egy vállalkozás, ami most nagyon beindult és így simán tripláját kapják, mint régen, amikor még együtt dolgoztunk. Azóta én is váltottam, de nem olyan nagy a különbség, mint neki a pl.tavalyi bérünkhöz képest és ezt sosem felejti el az orrom alá dörgölni. Ettől én egy nagy kupac szarnak érzem magam és még emiatt is bűntudatom van, hogy miért esik nekem rosszul, hogy neki ennyire jól megy. De hogyan ne érezzem így magam, ha folyton nyomatja, hogy neki 23 évesen van saját hitelmentes háza (csak a babavárót vették igénybe), férje és gyereke és akkor még sokszor oda is löki, hogy 27 évesen nekem ebből egyik sincs meg. Tök jól érzem magam, amíg nem találkozok vagy beszélek vele, de utána mintha eltünne minden önbecsülésem. Éreztétek már így magatokat? Mi a megoldás?
2022. júl. 6. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele talalkozni ilyen egyszerű, barátnak sem nevezném az ilyet.
2022. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátnőd.
2022. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szvsz nem egészen a csajjal van a baj, hanem a te lelkivilágoddal is.

1) nem örülsz az ő sikerének.

2) ő ezt kiszagolja és kihasználja

3) te miért vagy elégedetlen az életeddel? Ne irigykedj, örülj a sikerének, te meg becsüld meg azt, amid van.

2022. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak örül magának, az még ok, örülhetsz vele együtt, legfeljebb rákérdezhetsz, hogy miért kell mindig felhoznia.


Ha viszont már téged savaz, sokadszorra, akkor lehet közölni, hogy köszönöd a beszélgetést, de most ebből ennyi elég volt.

2022. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza.. "Na, és neked vannak ilyen sikeres barátnőid? Na ugye, hogy nem.."
2022. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy akkor vegyen egy Bugatti-t, majd mond neki, hogy "Látod, nincs is minden meg".
2022. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkozol ilyen toxikus emberekkel? Legyen boldog a pénzével, te meg keress normális társaságot, ahol építitek egymást, nem romboljátok.
2022. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!