Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy csaj...

Mit csináljak ha egy csaj állandóan megsértődik emiatt?

Figyelt kérdés

Sokszor irogálunk esténként de van már mikor nincs kedvem ott ülni és már látni se látok rendesen.. Az esetek 80%-ában én megyek hamarabb. Aztán ha mondom is hogy megyek besértődik,elkezd tiszta flegma lenni,de nagyon bicskanyitogatóan."hagyj itt,ha kellek úgy is jössz" "álmodban beszélsz vagy mi?" "menj csucsukálj csak,bőgni egyedül is tudok". Úgy csinál mintha ki kéne várjam azt amíg ő el nem megy..19 évesen jó szint.

Normális dolgokat,érveket se lehet ilyenkor mondani neki mert ha egyszer beflegmázik onnan nincs kiút. Azt közben ő dolgozik én még tanulok,ha jót akarok hogy menjen már pihenjen többet az se érdekli..Mert hogy csak le akarom rázni. Ha így folytatja ez lesz..


2018. aug. 28. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Fejben még kislány, hagyd a francba.
2018. aug. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

"Az esetek 80%-ában én megyek hamarabb."


Igen, ez zavarni szokta a nőket...

2018. aug. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
minnel hamarabb razd le. volt nekem is ilyen mindenre megsertodos ember az eletemben, nem valtoznak. hagyd ott, ugysem erti meg amit mondassz neki
2018. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Éreztem hogy lesz ilyen komment direkt nem is írtam át :)
2018. aug. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!