Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit csináljak ha egy csaj állandóan megsértődik emiatt?

Sokszor irogálunk esténként de van már mikor nincs kedvem ott ülni és már látni se látok rendesen.. Az esetek 80%-ában én megyek hamarabb. Aztán ha mondom is hogy megyek besértődik,elkezd tiszta flegma lenni,de nagyon bicskanyitogatóan."hagyj itt,ha kellek úgy is jössz" "álmodban beszélsz vagy mi?" "menj csucsukálj csak,bőgni egyedül is tudok". Úgy csinál mintha ki kéne várjam azt amíg ő el nem megy..19 évesen jó szint.

Normális dolgokat,érveket se lehet ilyenkor mondani neki mert ha egyszer beflegmázik onnan nincs kiút. Azt közben ő dolgozik én még tanulok,ha jót akarok hogy menjen már pihenjen többet az se érdekli..Mert hogy csak le akarom rázni. Ha így folytatja ez lesz..

2018. aug. 28. 02:04  Privát üzenet  

A válaszok
Fejben még kislány, hagyd a francba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. aug. 28. 02:45 Privát üzenet

"Az esetek 80%-ában én megyek hamarabb."

Igen, ez zavarni szokta a nőket...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. aug. 28. 04:32 Privát üzenet
minnel hamarabb razd le. volt nekem is ilyen mindenre megsertodos ember az eletemben, nem valtoznak. hagyd ott, ugysem erti meg amit mondassz neki

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. aug. 28. 07:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 Éreztem hogy lesz ilyen komment direkt nem is írtam át :)

# 4/4Időpont 2018. aug. 28. 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szomszéd csaj terhes és hallom hogy állandóan veszekednek a barátjával multkor sikítozott is szerintem bántotta. Mit csináljak? Ti mit tennétek?
Miért bizonygatja állandóan valaki hogy milyen jó nő?
Fiúk titeket zavar ha egy csaj állandóan puskázik?
Hogyan szabaduljak meg egy csajtól, akivel sok a közös óránk a fősulin, és állandóan velem verseng, leskelődik utánam?
Mi a véleményetek azokról az egyetemista lányokról, akik rendszeresen karitatív/jótékony mozgalmakban vesznek részt, másrészt viszont fűvel-fával csinálják és állandóan buliznak?
A barátomra rá mászik állandóan egy csaj és meg akarom verni jó ötlett?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!