Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak erre a barátnőmnek?

Mit mondjak erre a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Adott egy kb 5 éves barátság. Születtek gyerekeink közben, de valahogy 2 éve a barátnőm csak velem hajlandó ketten találkozni+ a gyerekek, szóval kifejezetten figyel arra, hogy ne legyünk náluk amikor haza ér a férje, minket sosem hívnak át családostul(egyébként a fél város náluk rohad 0-24-ben) és ezt szóvá tettem neki hogy furcsálom és bánt, erre az volt a válasza hogy a férje nem szeret minket és ő ezzel nem tud mit tenni, kellemetlen neki ez a szitu. Igazából cikinek érzem, hogy felhoztam és beégtem, mert nyilván ezek után sem fognak hívni minket 🤣 meg rosszul is esik hogy ennyivel lezárta, mert nekem is jól esne baráti társaságban lenni többen, régen azért lógtunk sokat együtt 4-en is amúgy. Nem tudom mit lépjek erre, szarjam le vagy sértődjek meg? 😃

2022. júl. 7. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván szard le, miért kéne megsértődni, meg ráadásul min?
2022. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Hát számomra személy szerint nagyon zavaró, bántó és igazsàgtalan lenne ez a helyzet. Valamivel megbàntottàtok a férjet? Ha igen, hogy lehetne azt feloldani? Ha nem, akkor mire ez a reakció?


Màsfelől meg ott a lojalitás kérdése: ha olyan jóban vagytok, és ennyire régóta, akkor miért nem áll ki melletted? Hogy “de igen is, XYék jönnek hozzánk családostúl!”

2022. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

"Màsfelől meg ott a lojalitás kérdése: ha olyan jóban vagytok, és ennyire régóta, akkor miért nem áll ki melletted? Hogy “de igen is, XYék jönnek hozzánk családostúl!”"


A nagy lófogat. Igenis tiszteletben kell tartani, ha valaki valakinek nem szimpatikus. A két barátnő ettől függetlenül tud találkozni, tudnak együtt lenni, más barátokkal lehet csapatos programot szervezni. Egyértelmű, hogy nem kell a férjet belekényszeríteni olyan társaságba, akikre nem kíváncsi, FŐLEG nem a saját házában. Joga van így érezni, ezt tiszteletben kell tartani. És nem tudom min kéne megsértődve lenni, ez normális, hogy nem mindenki szimpatikus mindenkinek. Amíg nem akarja a férj elszakítani egymástól őket, addig semmi baj nincs ezzel. Márpedig úgy tűnik, hogy nem akarja, a két nő tud találkozni, úgyhogy nincs semmi probléma. Ráadásul őszinte is volt vele, nem mellébeszélést kapott a kérdező. Teljesen korrekt. Ti lógjatok együtt továbbra is, a férj álláspontját pedig el kell fogadni, van ilyen, nincs ezzel baj.

2022. júl. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A megoldàst nem nem tudom. Nàllunk egy ilyen baràtja van, ők àtjönnek hozzànk. Èn a stílusa miatt nem kedvelem a sràcot. A felesègem miatt elviselem. Olyankor arra gondolok, hogy Krisztus is szenvedett a kereszten. Kompromisszumkènt annyit kèrtem, előtte legalàbb 1 nappal szóljon, tehàt ne az legyen, hogy hazamegyek ès ott vannak. Lelkileg fel kell kèszülnöm rá... Èn nem megyek át hozzájuk, csak a felesègem. De mondom, csak azèrt fogadom el, mertszeretem a felesègemet, ès ez neki fontos....
2022. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!