Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is jogosan sértődt...

Szerintetek is jogosan sértődtem meg a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tenni, hogy már nem először csinálja ezt. :/


Most éppen úgy tűnik, minden oké a pasijával, nemrég eljegyezték, kirándulni járnak, közös barátokkal csinálnak programokat, stb. Ne értsétek félre, egyáltalán nem vagyok rá irigy vagy bármi, és nyilván megértem azt is, hogy aki kapcsolatban van, az kevesebbet ér rá.

De mostanában nem is keres, alig beszéltünk pár sort. Többször is kérdeztem, nem találkozunk-e, egyszer azt mondta, hogy a barátja államvizsgázni fog, és minden délután megy neki segíteni, kikérdezni (most nem azért, de szerintem 2-3 órába nem halt volna bele a gyerek...), vagy hogy pl. az a nap nem jó, edzeni mennek (nyilván nem kéne, hogy lemondja, de másik időpontban/nap is tudnának menni esetleg).

De amikor éppen veszekednek, akkor meg egyből ír nekem, meg egész nap elérhető, és igen, tudom, én voltam a hülye, hogy ilyenkor mindig reagáltam, mert próbáltam segíteni neki.


Épp ezért esik olyan rosszul, hogy neki eszébe sem jut megkérdezni, hogy jól vagyok -e, eszébe sem jut, hogy esetleg nekem is lehet problémám, amit szívesen megbeszélnék vele, de már le sem írom, mert arra is több nap múlva válaszol..


Szerintetek engedjem el a dolgot? Egyszer már összevesztünk emiatt, fél évre le is tiltottam, de végül adtam neki még egy esélyt, és hát nem él vele...


2022. júl. 9. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Enged el!! Lelki szemetes ládája voltál/vagy! Nem az az igaz barát aki akkor keress ha neki szükség van társaságra,vagy éppen jó neki valakinek panaszkodni!
2022. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el.
2022. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
A barátnőd tipikusan az a csaj, akinek csak addig vannak barátnői, amíg nincs palija. Utána a farok bűvöletében tölti minden percét, és a többi emberi kapcsolata csak nyűg lesz a számára. Persze fordul a kocka, amint nem tud valakire 7/24 rátapadni, mint a pióca. Szerintem hagyd a fenébe. Az ilyen mindig energiavámpír marad, és a világon senkinek nincs szüksége ilyen "barátra".
2022. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg jobb, ha elfelejted. Ahogy előttem is írták, a lelki szemetese vagy, nem értékel eléggé. Főleg, hogy ez nem újkeletű dolog és már a második esélyét szúrta el.
2022. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2022. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!