Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a csúnya ember aki észre...

Az a csúnya ember aki észre meri venni, hogy a szépekkel kivételeznek, körülrajongják, irigy?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

20


“Amúgy a náci táborokban is a ronda, betegesebb embereket sorolták előre a halálba küldéshez.“


Aham és akkor rendjén is van, hogy ti felsőbbrendűeknek érzitek magatokat csak mert a nácik is ezt tették?


Mondom nácik vagytok.

2022. júl. 13. 15:43
 22/45 A kérdező kommentje:
Az ide irogató szép emberek is bizonyítják, hogy náci gondolkodásúk van és lenézik a csúnyább embereket.
2022. júl. 13. 15:44
 23/45 anonim ***** válasza:
84%

22


De ez hülyeség kérdező, nem néz le senki, ez csak a te fejedben van. Süt rólad a sértődöttség, pedig csak betűket írsz.


Honnan tudod ki szép és ki nem az ezen az oldalon, vagy akár csak ez alatt a kérdés alatt?


Az a baj, hogy annyira rá vagy tekeredve erre a szép-csúnya dologra, hogy mindent ide vezetsz vissza, ezért totál fals képed van úgy összességében az egész világról.

2022. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, nálad nagy gond van a toronyban.

Vagy csak simán össze akarod ugrasztani a népet.

Mi a helyzet a szép zsidókkal? Szerinted őket megkímélték?

A csúnyák között is vannak bunkók, ahogy a szépek között is vannak tök normális emberek.

Csak most valamiért rá vagy feszülve, hogy mindenképpen kihozd ellenségnek a szépeket. (nem, nem vagyok az).

2022. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

“ Az a baj, hogy annyira rá vagy tekeredve erre a szép-csúnya dologra, hogy mindent ide vezetsz vissza, ezért totál fals képed van úgy összességében az egész világról.”


Pedig az emberi életet ez határozza meg elsősorban. Ez az értelme, ugyanis ez határozza meg a szelekciót, gének továbbadását stb. A viselkedésnek kevés köze van ehhez. A szépek amúgy is magabiztosak, lazák, elégedettek önmagukkal.

2022. júl. 13. 16:06
 26/45 anonim ***** válasza:
28%
Hat igy jartal, hiaba hisztizel rajta
2022. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
94%

25


Nem! 😀


Éppen ez a lényeg, hogy nem! Csak te vezetsz mindent ide vissza.


Egy pszichoterápia mindenesetre rád férne, mert nagyon szűk csövön látod a világot.

2022. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
96%

Nem célravezető ez az egész. Szebb nálad? Szépség-privilégium! 188 centi? Magasság-privilégium! Suliban vízilabdázott, mert jók a génjei? Izom-privilégium! Nem fog senki épeszű bocsánatot kérni a privilégiumaiért, mert ők nem tudatosan nyomnak el téged.

Te ugyanúgy viselkednél a helyükben. Szeretek elesett, visszahúzódó emberekkel foglalkozni, de van, amikor már én is azt mondom, hogy inkább hagyoma francba, esélytelen a kapcsolatteremtés. Volt egy haverom, aki tizenévesen mindig otthagyott a bulikban, el se hívott sokszor ilyen helyekre. Mégis megértem, mert nekem is van haverom, akivel tényleg csak a kínlódás mondjuk ismerkedni menni.


A társadlamat csak úgy tud jobbá válni, ha megváltozik az emberek hozzáállása. Ha gyíknak lenni menő lesz, ha a filmekben a jó arc lehet ronda is, ha felszámoljuk a szerencsétlen képzettársításokat.


Az ilyesfajta kommunikáció lóf@#$&t se ér. Beskatulyáznak majd mérges nyominak, elmebajosnak, terroristának, kinevetnek, és akkor még 30 év múlva is ugyanitt tartunk majd.

2022. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
96%
És az a szép ember, aki észre veri menni, hogy a csúnyább nőtársak szorosan összetartva ok nélkül áskálódnak ellene a munkahelyeken, jogosan van sz0póágra tolva?
2022. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Kólauborkával ***** válasza:
93%

Egyébként ma szar napom volt. Nagyon ritkán van ilyen. Elöször nem is értettem miért seggfej mindenki, mert nem is szokott ez a benyomásom lenni az emberekröl. Aztán ahogy telt a nap, igazából rájöttem, hogy én vagyok az aki nem úgy reagál a dolgokra ahogyan szoktam. Érdekes élmény volt ez a nap, mert egyböl eszembe jutott utána ez a kérdés.

Nem lehet, hogy te folyamatosan úgy reagálsz a környezetedre, hogy ezt érzed? Egyszerüen ezt a megerösítést keresed? Én is miután rájöttem, hogy velem van a gebasz, már tudtam változtatni magamon és láss csodát, hirtelen az emberek sem voltak gyökerek.

Itt ne magyarázzunk mögé semmi ezos fantazmagóriát, mint a vonzás és társaik. Egyszerüen, ha te gyökérül viselkedsz miért várod el mástól, hogy ö másként álljon hozzád, mint egy gyökérhez? Miután majdnem a kollégáimmal is összevesztem egy semmiségen számomra ez a nap konklúziója. Velük megbeszéltem, így hátrányom nem lett belöle, mindenkinek lehet rossz napja, de tapasztalatnak érdekes volt, gondoltam megosztom.

2022. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!