Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a csúnya ember aki észre...

Az a csúnya ember aki észre meri venni, hogy a szépekkel kivételeznek, körülrajongják, irigy?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

40


De mi a fene probléma van velem?

Tudsz mondani esetleg konkrétumot is vagy csak üresjáratban vagy?

2022. aug. 1. 19:06
 42/45 anonim ***** válasza:

Te szerinted a külsőd, ez egyértelmű.


Szerintem pedig nem.


De mivel azon kívül hogy te ronda vagy és amúgy nagyon kedves (nem írom le újra, hogy a kedvesség mennyire fals önkép), semmit nem írtál magadról, csak immáron az 5. oldalon ecseteled a saját VÉLT igazad.


Tekintve, hogy olyan emberrel lehet építő vitát és nézeteltérést megvitatni aki nyitott arra, hogy a korábban fals véleményét átgondolja és újraértelmezze, ezért 5 oldal után kiderült hogy te nem ez a típusú ember vagy. Fejedbe vetted, hogy ez így van, és nem tágítasz. Ezért is írtam, akkor legyen neked igazad, és élj a vélt világodban. Én ezzel együtt tudok élni, láthatólag te is, tehát win-win.

2022. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

42


Nem, engem komolyan érdekelne mire alapozva állítod az ellenkezőjét. Mármint milyen világban élsz te? Nem szemlélődsz? Stb

2022. aug. 1. 19:34
 44/45 anonim ***** válasza:

43


Akkor megint leírom: régen is, ma is megfordulok különböző társaságokban, ezek között találni 18 évest is, találsz közte 35 évest is. Nők, férfiak vegyesen.


SOHA, tehát mégegyszer, SOHA nem volt olyan, hogy a társaságunk BÁRKIT (férfit, nőt, fiatalt, időst, kövéret, soványat, pattanásost, stb) a külső adottsága miatt alacsonyabb szintre került volna a társaságunkban, ahogy nem volt 1 olyan csaj se vagy éppen pasi akinek kinyaltuk a s.ggét pusztán mert ő szerencsés volt a genetikai lottón.


Tehát ha a kérdésedet úgy tetted volna fel, hogy "vannak-e olyan emberek akik blabalba", akkor azt válaszoltam volna, hogy vannak. De te nem így tetted fel a kérdést. Te tényként közölted a saját csőlátásod eredményét. MINDENKI kivételez szerinted a szépekkel. Én szemlélődök, nincs is csőlátásom, ellenben veled :)

2022. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Haverok kozt nemszamit a kulso.. ha joarc vagy, humoros, jol kummunikalsz stb akkor birnak ha meg ilyen akkor nem
2022. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!