Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az emberek veled folyton...

Ha az emberek veled folyton rosszindulatúak az miért van?

Figyelt kérdés
Esküszöm már kezdem megutálni az összes embert.
2022. júl. 19. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem azért, mert rossz az életük. Azért rossz, mert nem ismerik a szeretetet, nem tudják hogy azt keresik, hogy az hiányzik nekik, és hogy megteremthetik maguknak. Ennyi az összes rosszindulatnak az oka.
2022. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják sokan elfogadni,hogy nem azaz egyetlen jó vélemény/cselekedet amit ők gondolnak és tesznek.És amikor ezt megmondják nekik,azt nem képesek elviselni.Na kb. nekem ezért nincsenek már meg a régi ismerőseim.
2022. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb hogy nem tudom. Világéletemben mindenki felé próbáltam alapból kedves, segítőkész, empatikus lenni, ismerkedni is udvariasan próbálok mindig, de sosem jön össze semmi, az emberek többsége vagy egyszerűen levegőnek néz, vagy egyenesen utál, pedig nem tudok róla hogy okot adnék rá (azon túl hogy balszerencsés meg béna vagyok). Ez a legrosszabb, mert ha még tudnám hogy teszem azt kő bunkó vagyok, vagy alkoholista, vagy bármi ilyesmi, akkor még megértem, de azt veszem észre minél nyitottabb, kedvesebb, barátságosabb próbálok lenni, annál jobban gyűlöl mindenki. :(
2022. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt ez soha
2022. júl. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem nem rosszindulatúak. Két lehetőség van:

1) Veled sem, csak beképzeled, túl sokat vársz el.

2) Ha tényleg azok, akkor egy elég kiállhatatlan alak lehetsz, és azért.

2022. júl. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, a magyarok emberek többsége frusztrált, boldogtalan proli.


és nyilván olyan emberek fognak belekötni, aki kedves vagy gyengének látszik.

engem is gyakran megtalálnak, mert gyengének tűnik. érdekes, mikor 10 kg izmot szedtem fel, vhogy eltűntek ezek a kötekedés keménylegények.

2022. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Amilyen az ország vezére, olyan a társadalma is...
2022. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A kedvesség szerintük gyengeség vagy gyanús, mert szerintük ok nélkül miért lenne bárki is kedves, tehát magukból kiindulva neked valamilyen mögöttes szándékod van, vagy szexelni akarsz az illetővel, vagy valami mást szeretnél tőle.

Az embere többsége gusztustalan, állat szintje alatt vegetál. Bárcsak kihalna az összes.

2023. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is azért, amit az 1es is írt. Aki rosszindulatú, kötekedő, az a saját frusztrációját vezeti le másokon.

Ha veled sokan így viselkednek, akkor nagy eséllyel gyengének látszol. Velem is gyakran előfordul, mert vékony és hosszú hajú, alacsony férfi vagyok.

Amikor fősuli alatt 7-8 kg izmot felszedtem, érdekes senki nem kötekedett. Sajna ilyenek az emberek.

Velem vagy 50 körüli férfiak vagy 20on éves kasszások szoktak bunkók lenni.

2023. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!