Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fura egy ilyen barátság?

Fura egy ilyen barátság?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én vagyok 19 és megismertem egy férfit, de nincs több köztünk mint barátság. Ő viszont 14 évvel idősebb nálam. Ez nagy baj amúgy úgyis? Mert tényleg csak kijövünk mint két jó testvér és nem több.

Van még valaki hasonlóan?


2022. júl. 19. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de nem feltétlenül nagy baj.

Mi közös témája van egy középiskolás lánynak, meg egy felnőtt férfinak, egyáltalán honnan ismeritek egymást?

2022. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 év volt a korkülönbség. Nagyon furának tartotta mindenki az egész barátságot. Főleg 12 évvel idősebb nőt tartották furának, mindenki azt mondta hogy a nőnek lehet valami mentális problémája, de nem törődtem velük.


Amúgy a nőről tudni kell, hogy épp maga alatt volt amikor megismerkedtünk és meg magányos voltam és örültem hogy végre barátkozok valakivel és jól jött neki hogy ott van valaki akinek bármikor és bármeddig beszélhet a gondjairól.


Viszont amikor jobban lett akkor kezdett észbekapni, hogy nem a korsztályával barátkozott odáig. Gyakran felhozta ezt témának, és a viselkedése is megváltozott, több volt az összeveszés, kétszer szünetet kért és nagy nehezen de vissza lehetett még hozni a baráti kapcsolatot, aztán egy apróság miatt végérvényesen véget vetett az egészek és soha többet nem lettünk újra baráti kapcsolatban. A végefele úgy éreztem már direkt arra hajtott, hogy megszűnjön a barátsága a 12 évvel fiatalab ismerősével (velem).


Nekem az eleje nagyon tetszett aztán úgy 1,5 év múlva kezdett az egész rossz irányba menni. Amikor véget ért, nagyon megviselt, de így 32 évesen már úgy érzem, hogy talán ez az egész barátság nem kellett volna nekem.

2022. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!