Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell igazán jó barátokat...

Hogy kell igazán jó barátokat találni, akik tényleg őszinte barátsággal tekintenek rám?

Figyelt kérdés

Ki lettemnosztva, hogy nekem nincsenek igazi barátaim, "ezek csak felszines kapcsolatok, max haveri alapu", sőt még kihasználás is szóbajött.

Ezt végiggondolva valóban ráfoghato ha úgy nézzük, szóval most (is) kereshetek valóban őszinte barátokat magamnak 30+ osan.


Akkor hogy, mi alapján keressek olyan embereket, akik tényleg őszintén barátaim lennének?

És persze mindig, úgy hogy mindketten akarjuk, es teszünk is érte rendesen a barátságunkert?!

Az én részemről vevő vagyok erre, ilyen kapcsolatra, kapcsolatokra, eléggé nyitott, és tág erdeklődésű körrel rendelkezem.



2022. júl. 19. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha elfogadsz egy tanácsot olyantól, aki mellől az élet elsodorta a barátait- akkor ne neten át. Legalábbis ha minden olyan,hogy szimpatikusak vagytok egymásnak,akkor mielőbb személyesen.

Közös élmények, nagy beszélgetések szükségesek egy jó barátsághoz, és jó személyiségek:)

2022. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy nem butabukon találni azokat;)
2022. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs "hogyan"-ja,egy tuti bevált receptje,különben mindenkinek menne,aki követi. Magam körül pl azt vettem észre,hogy a legjobb barátságaim teljesen véletlenszerűen alakultak úgy ahogy.
2022. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Barátokat nem találni kell, hanem neked kell azzá válni, aztán jó esetben viszonzásra talál az érzelmed.
2022. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!