Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illik ez hogy ne sértsek...

Hogy illik ez hogy ne sértsek meg senkit? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Itt, Budapesten van pár tunéziai barátom előző munkahelyem miatt. Gondoltam, télen oda mennék, nézegetek is lehetőségeket. Szóval, idegenvezetős, szervezett út érdekelne. A helyemben ti megemlítenétek az itteni tunéziai barátoknak, hogy oda készültök? Attól tartok, rögtön felajánlanák hogy a családjuknál lakhatok, stb és kicsit kínos lenne elutasítani a szervezett utazásra való tekintettel. Ha miután megjöttem, és posztolom a képeket, szintén sértődésre adna okot, hogy nem szóltam. (ha jól emlékszem egyik haver sem ajánlotta fel eddig, de hallottam a híres arab vendégszeretetről. Pláne, egyikük elköltözött Pestről és mondta hogy ha Debrecenbe járok alhatok a lakásában,szóval tényleg kedves emberek) Mit tegyek hogy ne sértsek meg senkit?

2022. júl. 16. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlgondolni szerintem. Mond előre, ha felajánlja valaki akkor mond h köszi, de már kivan fizetve a szállás, pénzt meg nem adnak vissza aztán kész.
2022. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Ne posztolgass
2022. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1, köszi szépen! Nagyon bírom ezeket az exkollégákat , nem azért, csak jobban szeretnék egy szállodai szobában egyedül lenni néha, magánszférával.
2022. júl. 16. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szervezett utat választasz, biztosan lesz szállás és program is, akkor felesleges és nem is fog időben beleférni, hogy máshol legyél mint a szálloda, ahonnan indul az idegenvezetés.

Az sem biztos, hogy közel laknak a szülei, lehet sokat kellene utazni, hogy meglátogasd őket, de erre se az előre megválasztott és kifizetett program se a magad biztonsága okán nem lesz lehetőséged. Maradj a turistazónában, hiába nem problémás ország, szerintem

2022. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd, hogy köszi le van szervezve minden: szállás, kaja, programok, majd legközelebb ellátogatsz hozzájuk vele és akkor más szemszögből is megismerheted az országukat.
2022. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!