Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet egy barátnak...

Hogy lehet egy barátnak udvriasan a tudtára hozni, hogy én nyaralni nőkkel szoktam menni kettesben, nem férfiakkal? (Mindketten heterok vagyunk.)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi barátom, aki elég magányos, nem igazán vannak ismerősei, és minden nyáron azzal szekál napi szinten, hogy menjek le vele a Balatonra nyaralni, meg hogy milyen jó lenne fürdeni, meg együtt csajozni, de én világ életemben csak nőkkel mentem ilyen programokra, vagy az aktuális barátnőmmel, vagy olyan nővel, akikkel volt valamiféle kapcsolatom. Nem akarom megbántani, ezért mindig előadom, hogy épp nem érek rá, beteg vagyok, rossz a kedvem, stb, de egy idő után már kifogynak az alibik, és nem jut eszembe semmi, mivel hárítsam. Csajozni én egyedül szerettem világ életemben, de vele különösen kínos lenne, mert totál dedós szövegekkel megy oda nőkhöz, rettenetes vehemenciával és lerázhatatlanul, nekem meg ilyenkor ég a pofámon a bőr, bárhol lennék, csak ott nem. Nem akarom megsérteni, de jó lenne valahogy a tudtára hozni, hogy mást akarunk.


Ti hogy oldanátok meg egy ilyen helyzetet?



2022. júl. 19. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Barátok vagytok? Akkor mondd meg neki ezeket.


Nem mellesleg amúgy szerintem az a gáz, amit te csinálsz. Miért ne lehetne haverral/baráttal nyaralni?

2022. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, h te nőkkel szoktál menni.
2022. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerezz neki is egy nőt és akkor mehettek négyesben! :)
2022. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomószor nyaraltam együtt velem azonos nemű haverjaimmal. Volt, hogy csak kettesben valakivel, volt, hogy kisebb-nagyobb baráti társasággal. Nem értem, mi lenne ebben a rossz. Inkább azt tartom furának, hogy elvileg barátok vagytok, de ahelyett, hogy őszinte lennél vele, inkább mindenféle kifogásokat találsz ki meg idegenektől várod el, hogy megoldják a problémádat.
2022. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene ilyen "barát" aki ennyire lenéz!
2022. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De milyen gáz szövegeket szokott tolni a haver?
2022. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #1sel.
2022. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha a barátod lenne, nem lennél akkora tapló vele, hogy egy anonim fórumon kibeszéled a háta mögött vadidegen embereknek.
2022. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

8


Nem beszélte ki, mert nem ismerjük.

2022. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1,4,7: Nem tudom, nekem fura két férfi együtt. Számomra a nyaralás vagy nagyobb társasággal elképzelhető, ahol mindegy, ki milyen nemű, vagy kettesben egy nővel.


5: Bizonyos szempontból igazad van, lenézem, mert minden lehetőséget, amit kap az élettől, azonnal eltipor, és azon sajnálkozik, milyen szerencsétlen. Én mindig a kevésből igyekeztem sokat kihozni, neki a rengetegből is csak a semmit sikerül. Arról szól minden cselekedete, hogy bizonyítsa az esélytelenségét. Ha egy nő nagy ritkán közeledni kezd hozzá, akkor undorral elmenekül előle, mert biztos hülye ribanc, akit bárki megdughat, aki pedig bottal se piszkálná meg, azt lihegve üldözi, zaklatja. Irreális dolgokról álmodozik, de a lehetőségeket átlépi.


6: Kezdem azzal, hogy olyan nőkkel kezd, akikről ordít, hogy nem az ő kategóriájában keresnek. Mondjuk kb. tizenével éves insta-lányokra és hosztesszekre nyomul, akiknek az apukája lehetne. Én jól elvagyok a saját korosztályommal, nem ragadtam le lelkileg a gimiben.


8: Szerintem pont arra való egy ilyen anonim fórum, hogy azokat a témákat lehessen megtárgyalni, amikhez nem akarom felfedni a személyazonosságomat, sem másokét. És mivel róla is csak általánosan írtam, semmilyen formában nem konkretizáltam, szerintem ez nem olyan szörnyű bűn.

2022. júl. 19. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!