Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy éljem túl ezt a nyarat?

Hogy éljem túl ezt a nyarat?

Figyelt kérdés
Most igazán nem vagyok jól, nemrég szakítottak velem, az egyetemet sem sikerült időre befejeznem, anyagi nehézségeim is vannak. Nincs kedvem szinte semmihez. A nyáron két nagyon közel álló személy megy férjhez, mind a kettő nagyon régi barátnőm. Tudom, hogy gonoszság és én igazán szeretnék osztozni az örömükben, de nekem most nagyon nincs hangulatom ehhez, rosszul érzem magam, nem vagyok jól és nyűgnek érzem az egészet. Tudom, hogy ott kellene legyek nekik, ez életük legszebb napja, de egyszerűen nincs kedvem, még taláékozni sem velük. Szégyellem magam, hogy ilyen vagyok, de nem tudok erőt venni magamon. Mit csináljak, hogy ne bántsam meg őket? Nagyon önző vagyok?

2022. júl. 20. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj Kata, szarul vagyok testileg-lelkileg, nem akarom, hogy a savanyú képemmel rontsam a hangulatot, nincs pénzem olyan cuccra, amiben egy esküvőn meg lehet jelenni, ezért kérlek ne neheztelj rám, de nem tudok ott lenni az esküvődön! Legyetek nagyon boldogok, tiszta szívből kívánom!"


Azt ne mondd, hogy ajándékra sem futja (20-30ezer alaphangon) mert akkor azt mondja, hogy nem is kell, csak gyere, az meg rohadt ciki!

2022. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán osztozkodni szeretnél az örömükben, akkor megemberelnéd magad és ha nem is kitörő örömmel, de semlegesen elmennél mindkét esküvőre. Jó esetben sok évig fog a házasság tartani és rossz lenne arra emlékezni mindenkinek, hogy á igen, a legközelebbi barátnőm, aki az aktuális palija miatt sajnáltatta magát és nyalogatta a sebeut, ezért hagyta ki ezt a napot. Nah, ez tényleg kellemetlen lesz.
2022. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi esélyre sem hagynám ki, mindenképp elmegyek, olyan opció nincs, hogy nem, csak engem zavar, hogy nem tudok úgy mellettük lenni, ahogy megérdemelnék, nem tudok magamon erőt venni.
2022. júl. 20. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan jó barátnők, akkor szerintem el lehet nekik mondani ezt, ha normálisak, megértik.
2022. júl. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet ilyen, nem mindig olyan hangulatban veszünk részt eseményeken, mint amilyenben szeretnénk. Jól teszed, hogy elmész.
2022. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 InterVox válasza:
0%
Miért volt olyan nagyon muszáj szakítanod?!
2022. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!