Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezhet barátság nem igazán...

Létezhet barátság nem igazán vonzó férfi és szép nő között?

Figyelt kérdés
A férfi én vagyok. Ismerek egy nagyon szép és okos nőt, akivel beszélgetésben nagyon jól megértjük egymást, nagyon megkedveltem, és jó lenne hosszabb távon is megtartani a kapcsolatot.

2022. júl. 26. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Létezhet.

A lánybarátaim mind eléggé vonzó nők, de én nem számítok klasszikus értelemben vett jóképű pasinak.

2022. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Ideig -óráig igen. Élettársammal így jöttünk össze. 😅
2022. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik
2022. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy hónapja még azt írtam volna, hogy igen. De pont tönkrement egy többéves barátságom, pedig meggyőződésem volt, hogy köztünk működhet.


Én pár évig egyedül voltam, neki meg volt egykét futókalandja, de semmi komoly. Rendszeresen beszéltünk, találkoztunk, ismertük egymás magánéleti problémáit, sokszor őt hívtam fel először, amikor beszélgetni akartam valakivel. Ez kölcsönös volt persze. Rendszeresen végighallgattam a csajos ügyeit.


Múltkor bedobtam, hogy lett valakim és azóta nem keres, minden találkozónkat lemondja, nem hív magától. Annak ellenére, hogy évekig barátként hivatkozott rám ő is. Hát ehhez azt hiszem, ennyit tudnék most nagy vonalakban hozzáfűzni.

2022. júl. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig működhet amíg te is csak barátként gondolsz rá. Ha szexuálisan elkezd érdekelni és a ő észreveszi… el is hajt majd a fenébe.
2022. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!