Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted van 20-28 éves...

Szerinted van 20-28 éves korban igaz barátság nők között?

Figyelt kérdés

Én egyre jobban úgy látom, hogy csak eljátszák, közben meg egymással megy a rivalizálás, kibeszélés. Persze nem mondják egymás szemében.

Régebben voltak barátnőim de velük is végül rossz a tapasztalat.

Aki szerint van annak őszintén örülök, hogy te találtál igaz barátnőt!



2022. aug. 3. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Van, de ehhez mindkét féltől nagyon érett személyiség szükséges.
2022. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korosztály nem mérvadó ebben. Aki egy sekélyes, irigy görcs, akinek nincs se esze, se érettsége, se valódi kötődési vágya ahhoz, hogy fenntarthasson egy egynél több dimenziós ismeretséget, az négy, tizenöt és kilencven éves korában se lesz jó barát alapanyag.
2022. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem más életkorban is elég ritka.
2022. aug. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok és általános iskola óta ugyanaz a lány a legjobb barátom. Mindig mondtuk is, hogy a mi barátságunk, olyan mint a fasziké, sose ment köztük semmiféle rivalizálás vagy egymás háta mögött kibeszélés. Még csak sértődés se volt, ha összekaptunk valamin sulis korunkban, három perc múlva pacsiztunk és nevettünk rajta. Szóval ez tuti ritka és marha nagy mákunk van hogy megtaláltuk egymást, de létezik ilyen is :)
2022. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyen korban nincs igaz barátság nők között, az egymás háta mögötti furkálódásról sosem szoknak le.
2022. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
5: Baromság. Sosem mondtam még rosszat barátról, sőt.
2022. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Van, és nem gondolom, hogy különösebben ritka lenne.
2022. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Összefüggés?
2022. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Én sem hiszem, hogy barátságban lenni valakivel férfi privilégium lenne (mert hát nő és férfi között még annyira sincsen barátság, mint nő és nő között, a közkeletű bölcsesség szerint), lol.
2022. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!