Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom, vagy nektek sem...

Túlreagálom, vagy nektek sem tetszene?

Figyelt kérdés

Van egy férfi barátom, akivel szoktunk programozni, utazni együtt ide-oda kettesben. Neki van egy másik barát barátnője is, aki akárhova megyünk, kitalálja, hogy eljönne velünk valameddig, mert ő épp ott akar kirándulni. Én őt csak felületesen ismerem, ugye annyit találkoztam vele, amit eddig együtt utaztunk. Na most ez hogy jött velünk, már többször előfordult. Az elején még nem is zavart, de most már kezdem unni. Most megint terveztük haverommal, hogy összefutunk, mert egy fele lenne dolgunk, erre kinyögi, hogy hát jönne a másik lány is, mert neki is arra van dolga. Nagyon bepöccentem, tökre vártam, hogy ketten tudjunk dumálni, erre megint ez. Most mar mondtam neki, hogy így nem találkozom vele. A lány amúgy nem akar tőle semmit, van barátja is.

Szerintetek túlreagálom, vagy nektek sem tetszene, ha mindig ott lógna a nyakatokom egy harmadik? Hozzáteszem, ők többet tudnak találkozni, mert közel laknak egymáshoz, míg velem nem.


2022. aug. 3. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki érthetően, és a valódi indokot, mert félreérti a barátod,és azt fogja hinni hogy féltékeny vagy és azért nem akarsz találkozni.

Nyugodtan mond meg neki hogy nincs vele gondod, de amúgy is ritkán találkoztok és jobb mikor kettesben nyugodtan beszélgethettek.

2022. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1: elmondtam neki nagyjából, nem tudom, lehet csak hisztis vagyok?
2022. aug. 3. 14:43
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Persze. Ez hiszti. Vagy talán többet érzel, amit magadnak se vallsz be. Más opció nincs.
2022. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítene. Jártam már így párszor, hogy megbeszéltük valamelyik barátommal, hogy összefutunk végre, erre hoz magával egy harmadikat, főleg olyat, akit alig ismerek a vége az, hogy ők jól elröhögnek egymással, én meg ülök mellettük, mint aki maga alá szart. Nagyon idegesítő dolog. De miért járkál vele az a nő amúgy, ha van barátja? Azt nem zavarja?
2022. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hisztis.

Zavaró mikor rákészül az ember egy baráttal való találkozással, akár eltervezi a témákat amiről beszélgetni szeretne,és akkor jön hidegzuhanyként a hír, hogy jön egy 3 fél is.És még ha 3man jóbarátok lennétek oké...de ti a másik nővel idegenek vagytok.

Igazából a barátod a hibás, mert neki kéne erre tekintettel lenni.Nem értem miért így szervezi a találkozásokat.Vagy csak két legyet akar ütni egy csapásra...hogy ezzel letudja mindkettőtökkel a találkozást.

2022. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyjából mondd meg neki, hanem rendesen, teljes egészében és nyíltan. Akkor lesz érthető és tiszta a számára is.
2022. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5: pontosan így érzem. Elterveztem mindent, erre közli, hogy ja, xy is jön. Mondom fantasztikus.
2022. aug. 3. 14:49
 8/16 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki nyíltan, persze így pont azt nem tudtam elkerülni, amit szerettem volna (hogy megtudja, nekem ez mennyire nem tetszik, ugye nem akartam szóvá tenni neki ezt a dolgot), majd ezentúl figyel rá, azt mondta.

Ez mind szép és jó, csak valahogy úgy vagyok vele, hogy régen rossz, ha erre nem magától jött rá és tulajdonképpen csak kikényszerítettem azt, hogy ne hívja többet a másik lányt.

2022. aug. 3. 15:06
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Férfi barát női barát nincs.

Álmodozás van.

2022. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: akkor álmodozz csak.XD
2022. aug. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!